Kas Paskiriamas Naujuoju Italijos Futbolo Rinktinės Vyriausiuoju Treneriu?

Po Italijos futbolo rinktinės pasirodymo 2014 m. FIFA pasaulio taurėje Brazilijoje Italijos futbolo federacijos vadovybei kilo klausimas dėl naujo vyriausiojo trenerio paskyrimo. Tik rugpjūčio antroje pusėje sportuojanti Italija sužinojo naujojo keturis kartus pasaulio čempionatų čempionų lyderio vardą.

Kas paskiriamas naujuoju Italijos futbolo rinktinės vyriausiuoju treneriu?

Dėl pražūtingo Italijos rinktinės pasirodymo 2014 m. Pasaulio taurėje (3 vieta grupėje be teisės patekti į atkrintamąsias varžybas) vyriausiasis treneris Prandelli atsistatydino. Kartu su juo postą paliko Italijos futbolo federacijos prezidentas Giancarlo Abate.

Rugpjūčio 19 d. Buvęs „Juventus“vadovas Antonie Conte buvo paskirtas į naujojo „Squadra Azzurra“vyriausiojo trenerio postą. Vadovaujant šiam mentoriui, Turino klubas tris kartus iš eilės laimėjo Italijos A seriją, du kartus laimėjo Italijos supertaurę. Po Conte atleidimo iš Turino komandos iškart pasklido gandai apie jo paskyrimą į naujas pareigas. Dabar tai tapo faktu.

Kai jis buvo futbolininkas, Conte gynė „Juventus“spalvas, buvo vienas geriausių žaidėjų vidurinėje aikštės linijoje ir Italijos rinktinėje. Šį vyrą gerbia Italijos futbolo gerbėjai.

Pirmąsias draugiškas rungtynes, vadovaujamas Antonio Conte, Italijos rinktinė sužaidė rugsėjo 4 d. Italų varžovės buvo paskutinio pasaulio čempionato bronzos laimėtojos Nyderlandų komanda. Italai užtikrintai laimėjo rezultatu 2 - 0.