Labiausiai Apdovanotas Ispanijos Futbolo Klubas

Šiuo metu Ispanijos futbolo čempionatas yra pripažintas vienu įdomiausių, nes Ispanijos klubuose yra iškiliausių pasaulio masto žvaigždžių. Keli stipriausi pasaulio klubai žaidžia aukščiausiame Ispanijos futbolo divizione, tačiau istoriškai tik vienas pripažįstamas tituluočiausia Ispanijos futbolo komanda.

Labiausiai apdovanotas Ispanijos futbolo klubas

Pasak FIFA, garsioji Madrido komanda „Real“buvo pripažinta geriausia 20-ojo amžiaus futbolo klubu. Ši komanda yra labiausiai tituluota Europoje. Todėl visiškai logiška pripažinti „kreminius“geriausia Ispanijos komanda.

Vaizdas
Vaizdas

Jau daugiau nei šimtmetį Madrido „Real“laimėjo daugybę trofėjų tiek vidaus arenoje, tiek Europos aikštėse. Aukščiausiame Ispanijos divizione („La Liga“) Madrido „Real“iškovojo daugiau nei trisdešimt pergalių (32). Tai geriausias rezultatas tarp Ispanijos komandų. Palyginimui: „Barcelona“čempionatą laimėjo tik 23 kartus.

Madrido „Real“yra devyniolika Ispanijos taurės laimėtojų, o „Galacticos“dar devynis kartus laimėjo savo šalies supertaurę.

Tarp visų Europos futbolo klubų niekas nėra laimėjęs Čempionų taurės (lygos) taurės daugiau nei ši Ispanijos komanda. Madrido „Real“dešimt kartų laimėjo prestižinį turnyrą. Pagal šį rodiklį pagrindinis Madrido persekiotojas yra italų „Milan“, turintis septynias pergales įvardintose varžybose.

Madrido „Real“du kartus laimėjo antroje pagal svarbą Europos taurėje - UEFA taurėje. Tiek pat pergalių užfiksuotas „kremas“UEFA supertaurėje ir tarpžemyninėje taurėje. Kartą (2014 m.) Madrido „Real“laimėjo klubų pasaulio taurę.

Nuo 2016 m. Pradžios Madrido „Real“turi 77 prestižines pergales vidaus arenoje ir Europos turnyruose. Madridas per 113 metų iškovojo tokį įspūdingą titulų skaičių. Labiausiai tituluotos Ispanijos komandos gerbėjai tikisi, kad Madrido „Real“trofėjų skaičius ir toliau didės ateityje.