Įspūdingiausios Metų FIFA Pasaulio Taurės Varžybos

Turinys:

Įspūdingas futbolo varžybas galima vadinti ir atkakliomis akistatomis su įvarčių gausa, ir žaidimais, kuriuose buvo iškovotos svarbiausios pergalės. Iš 64 baigto futbolo pasaulio čempionato Brazilijoje rungtynių galima išskirti keletą specialių susitikimų.

Įspūdingiausios 2014 metų FIFA pasaulio taurės varžybos

Brazilija - Vokietija (1–7)

Labiausiai niokojančia pergale 2014 m. Pasaulio taurėje galima laikyti Vokietijos rinktinės sėkmę pusfinalio rungtynėse su pasaulio taurės šeimininke Brazilija. Vokiečiai Pietų Amerikos gyventojams patyrė triuškinantį pralaimėjimą rezultatu 7 - 1. Pažymėtina, kad pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 5 - 0. Be to, reikia pažymėti, kad Vokietijos komanda sugebėjo įmušti penkis kartus per 18 minučių (nuo 11 iki 29 pirmojo kėlinio minučių). Šis pralaimėjimas buvo didžiausias Brazilijos rinktinei per visą istoriją.

Ispanija - Nyderlandai (1–5)

Vienos pirmųjų turnyro rungtynių tarp geriausių varžovų taip pat baigėsi triuškinančiu rezultatu. Nyderlandai patyrė pribloškimą ispanams rezultatu 5 - 1. Pirmasis kėlinys baigėsi įvarčiu, o antrajame kėlinyje triuškinant varžovų gynybą olandai įmušė keturis neatsakytus įvarčius.

Australija - Nyderlandai (2–3)

Dar vienas žaidimas grupės etapo etape tarp Nyderlandų ir Australijos baigėsi dideliu rezultatu. Žiūrovai galėjo pamatyti penkis įmuštus įvarčius. Susitikimo metu abi komandos turėjo pranašumą rezultate. Iš pradžių Nyderlandų žaidėjai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje van Galo vyrai turėjo atsigauti. Pastarųjų garbei jie ne tik tai padarė, bet ir sugebėjo iškovoti geros valios pergalę 3 - 2.

Nigerija - Argentina (2–3)

Nigerijos ir Argentinos mačas taip pat pateikė penkis įmuštus įvarčius. Rungtynių įvykiai pradėjo vystytis labai greitai. Iš pradžių nigeriečiai nusileido 3-ią minutę, tačiau jau 4-ąją jie laimėjo. Sutrumpėjusiu pirmojo kėlinio metu Messi baudos smūgiu vėl išvedė Pietų amerikiečius į priekį. Antrosios susitikimo pusės pradžią žymėjo Nigerijos įvartis, tačiau beveik iškart (50-ąją minutę) Argentina vėl išsiveržė į priekį. Galutinis rezultatas - argentiniečių pergalė 3 - 2.

Gana - Vokietija (2–2)

Vienas ryškiausių susitikimų, pasibaigęs lygiosiomis, buvo žaidimas tarp ganiečių ir vokiečių. Vokietijos futbolininkams pavyko išsiveržti į priekį tik antrajame kėlinyje, bet po to du kartus nusileido. Kita čempionato sensacija virė. Bet Vokietijos žaidėjai su tuo nesutiko. Jie sugebėjo išlyginti rezultatą, kuris nulėmė galutinį Ganos ir Vokietijos mačo rezultatą (2 - 2).