Kaip Argentinos Rinktinė Pasirodė M. FIFA Pasaulio Taurėje

Argentinos rinktinėje tradiciškai yra kokybiškas žaidėjų pasirinkimas. Nacionalinės komandos sušaukimas į 2014 m. FIFA pasaulio taurę Brazilijoje nebuvo išimtis. Daugelis iš Pietų Amerikos futbolininkų tikėjosi padoraus rezultato.

Kaip Argentinos rinktinė pasirodė 2014 m. FIFA pasaulio taurėje

Argentinos rinktinė nepateko į sunkiausią grupę pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje. Pietų amerikiečių varžovės buvo Bosnijos ir Hercegovinos, Nigerijos ir Irano komandos. Kai kurie futbolo ekspertai šią grupę laikė viena silpniausių turnyre, tačiau argentiniečiai grupės etapo rungtynėse neparodė stulbinančių pergalių.

Argentinos rinktinė sužaidė atidarymo rungtynes su bosniais. Susitikimas baigėsi minimaliu Pietų Amerikos futbolininkų pranašumu (2 - 1). Žaidimas su Iranu taip pat buvo labai sunkus. Tik sutrumpėjusiu metu Messi sugebėjo pelnyti įvartį ir taip užregistravo argentiniečių pergalę su minimalia persvara 1 - 0. Ne išimtis buvo ir mačas su Nigerijos komanda. Tiesa, šiame susitikime argentiniečiai įmušė daugiau - net tris įvarčius. Tačiau pranašumas buvo minimalus (3 - 2). Verta paminėti, kad argentiniečiai visas savo rungtynes turnyre baigė turėdami minimalų vienos komandos pranašumą. Bet tai nesutrukdė Messi ir kompanijai turnyre pasirodyti oriai. Argentiniečiai iš pirmos grupės vietos pateko į pasaulio taurės atkrintamąsias varžybas.

Pirmoji pretendentė į Pietų Amerikos pasaulio taurės atkrintamąsias varžybas buvo Šveicarijos komanda. Tik antrajame pratęsime Argentina užsitikrino savo pergalę (1 - 0). Su tokiu pačiu rezultatu Lotynų Amerikos futbolininkai šventė savo sėkmę ketvirtfinalyje su Belgija.

Pusfinalio rungtynėse argentiniečiams priešinosi Nyderlandų komanda. Pagrindinis ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis be vartų. Baudų serijoje mėlynos ir baltos spalvos šventė savo sėkmę.

Argentina pirmą kartą nuo 1990 metų pateko į pasaulio taurės finalą. Pažymėtina, kad 2014 m. Turnyre finalinė pora buvo tokia pati kaip 1990 m. Pasaulio taurės varžybose - Vokietija - Argentina. Rio de Žaneire argentiniečiai pralaimėjo rezultatu 0 - 1. Antrasis pratęsimas - jaunas talentas iš Vokietijos Goetze paliko Argentiną be pasaulio čempiono titulo.

Žinoma, sirgaliai, trenerių štabas ir komandos žaidėjai šiuo metu yra nusiminę dėl galutinio rezultato. Tačiau praeis laikas, kai paskutinės aistros nurims, o 2014 metų FIFA pasaulio taurės sidabras Argentinos komandai bus vertas rezultatas.