M. FIFA Pasaulio Taurės Turnyro Ketvirtfinalis: Prancūzija - Vokietija

Pirmosiose pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio varžybose Brazilijoje susitiko Prancūzijos ir Vokietijos rinktinės. Žaidimas vyko garsiajame Rio de Žaneiro stadione.

2014 m. FIFA pasaulio taurės turnyro ketvirtfinalis: Prancūzija - Vokietija

Prancūzijos ir Vokietijos žaidimas ypač išsiskyrė tarp dabartinio čempionato atkrintamųjų varžybų. Deja, daugelis neutralių žiūrovų iš rungtynių tikėjosi daugiau, o tai galiausiai nepateikė lūkesčių.

Žaidimas prasidėjo labai lėtai. Atrodė, kad tik pirmąsias minutes žaidėjai judės taip lėtai per aikštę, o tada prasidės šviesus ir emocingas futbolas. Tačiau taip neatsitiko.

Per pirmąsias dešimt susitikimo minučių prancūzų atakos buvo labiau orientuotos į varžovų vartus, tačiau pirmasis kamuolys atsidūrė Deschampso auklėtinių vartuose. 12-ąją minutę nuo standarto vokiečiai atidarė rezultatą. Po Krooso padavimo iš kairio krašto Hummelsas galva nukreipė kamuolį į vartus. Vokietija pirmavo 1 - 0. Šis momentas turėjo atverti žaidimą, tačiau komandos ir toliau elgėsi pernelyg akademiškai ir neįdomiai.

Tarp pavojingų pirmosios susitikimo pusės momentų galima išskirti prancūzų ataką, kai Valbuena galėjo išlyginti rezultatą smūgiu iš už vokiečių baudos aikštelės ribų, tačiau vartininkas Neueris išgelbėjo savo komandą. Tai įvyko 34-ąją minutę.

Daugiau pirmame kėlinyje žiūrovai nematė pavojingų atakų. Iki pertraukos Vokietija turėjo 1 - 0 pranašumą.

Antroji posėdžio pusė vyko taip pat neįdomiai. Žiūrovai nematė šviesaus atakuojančio futbolo, komandų atakoms trūko greičio ir kūrybiškumo. Buvo jausmas, kad vieni paprasčiausiai nenori žaisti (vokiečiai), kiti - ne (prancūzai). Tuo pačiu metu Deschampso komanda bandė surengti kėlinio pradžią labiau valdydama kamuolį, tačiau tai nedavė norimų rezultatų. Tačiau vokiečiai aiškiai įsitraukė į nuobodų žaidimą, nes rezultatas jiems tiko.

Tarp pavojingų antrosios susitikimo pusės momentų galime išskirti Shyurrle'o galimybę 82-ąją minutę. Vokietijos puolėjas galėjo pašalinti visus klausimus apie rungtynių nugalėtoją, tačiau iš baudos aikštelės vokietis smūgiavo tiesiai į vartų vidurį, o tai nulėmė prancūzų vartininko išgelbėjimą.

Prancūzijos komanda turėjo tik vieną galimybę atsigauti. Paskutinės atakos metu Benzema smūgiavo į vartus iš arti. Nepaisant to, kad smūgio kampas buvo labai aštrus, Neueris turėjo įsikišti ir padėti savo komandai.

Po minutės nuaidėjo teisėjo švilpukas, pažymėdamas galutinę vokiečių pergalę rezultatu 1 - 0. Dabar Vokietija laukia savo varžovo iš Brazilijos - Kolumbijos poros, ir daugelis futbolo sirgalių tikisi, kad jie nebematys tokių be emocijų ir neįdomios rungtynės Brazilijos pasaulio čempionate.