Pagrindiniai Metų Pasaulio Taurės Starto Brazilijoje Pojūčiai

Turinys:

Pirmasis turas aštuoniose pasaulio taurės grupėse baigėsi 16 žaidimų. Žiūrovai galėjo pamatyti visas 32 rinktines. Ne be kažkokių sensacijų čempionato pradžioje, dėl kurių turnyras atrodo dar įdomesnis. Yra trys žaidimai, kurių galutiniai rezultatai nustebino visą futbolo pasaulį.

Sensacii_chempionata_mira

Urugvajus - Kosta Rika (1–3)

Rungtynėse tarp valdančiųjų Pietų Amerikos čempionų ir Kosta Rikos rinktinės nedaugelis galėjo numatyti galutinį rezultatą. Urugvajaus komanda turi puikių žaidėjų, kurie žaidžia geriausiuose Europos futbolo klubuose. Jau vien Edinsono Cavani vardas gali išgąsdinti bet kokią priešo gynybą. Tačiau futbolas yra toks įdomus, kad neįmanoma tiksliai numatyti rungtynių baigties. Po pirmojo kėlinio favoritai laimėjo 1 - 0, tačiau per antrąsias 45 minutes sugebėjo tris kartus nusileisti. Be to, praleidę įvarčius, urugvajiečiai nerado jėgų sukurti aštrumo prie Kosta Rikos rinktinės vartų. Rungtynių rezultatas tapo tikra sensacija pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje, parodydamas, kad favoritai ne visada iškovoja užtikrintus pergales.

Ispanija - Nyderlandai (1–5)

Bet kurio turnyro favoritais laikomi valdantys pasaulio čempionai ir dviejų pastarųjų Europos čempionatų nugalėtojai. Rungtynėse Ispanija - Olandija turėjo būti puikus futbolas iš abiejų komandų pusės. Tai pastebėta pirmoje rungtynių pusėje Salvadore „Fonte Nova“stadione. Tačiau antrasis kėlinys buvo visiškai nenuspėjamas. Olandai prieš Ispanijos komandą įmušė keturis įvarčius be atsako. Valdantys pasaulio čempionai buvo ne tik sumušti, bet ir išardomi po gabalėlį. Galima manyti, kad Nyderlandai laimėjo pergalę, tačiau toks rezultatas buvo laikomas neįsivaizduojamu. Komandų klasė nėra tokia skirtinga. Šios rungtynės buvo pirmasis tikras pralaimėjimas ir parodė, kad Ispanijoje ne viskas taip gerai ir be debesų organizuojant turnyrą.

Vokietija - Portugalija (4 - 0)

Dar vienas pralaimėjimas geriausių Europos komandų rungtynėse įvyko jau garsiame Salvadoro „Fonta Nova“stadione. Kelios dienos anksčiau šioje arenoje olandai turėjo reikalų su Ispanija. Dabar atėjo eilė vokiečiams. Vokietijos rinktinė sunaikino Portugaliją. Galutinis rezultatas 4-0 yra įrodymas, kad vokiečiai yra beveik pagrindiniai pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje favoritai. Cristiano Ronaldo nieko negalėjo parodyti rungtynėse, o jo komanda atrodė netikėtai išblėsusi. Jau pirmajame kėlinyje vokiečiai lengvai įmušė tris įvarčius, o antroje susitikimo pusėje vėl susierzino portugalus. Šiame žaidime pirmąjį „hat trick“čempionate sužaidė Thomasas Mülleris. Galutinis triuškinantis rezultatas Vokietijos naudai gali būti siejamas su pasaulio taurės starto sensacija tiek, kiek tikėtasi šviesesnio žaidimo iš Portugalijos.