Europos Lyga 2015–2016 M .: „Fenerbahce“- „Lokomotiv“rungtynių Apžvalga

UEFA Europos lygos 1/16 rungtynės prasidėjo vasario 16 d. Rusijos futbolo gerbėjams ypač susidomėjo pirmoji atkrintamųjų varžybos. Sostinės „Lokomotiv“išvyko į Stambulą, norėdamas susidurti su „Fenerbahce“.

2015–2016 m. Europos lyga: „Fenerbahce“- „Lokomotiv“rungtynių apžvalga

Priešingai nei tikisi kai kurie futbolo ekspertai, „Fenerbahce“ir „Lokomotiv“rungtynės prasidėjo ramiu ritmu. Turkijos futbolininkai nedarė spaudimo visoje aikštelėje, kaip paprastai būna šeimininkams. Pirmosios penkiolika susitikimo minučių buvo prisimintos tik dėl vieno įvarčio. Puolėjas „Fenerbahce“Robinas Van Persie su šarnyriniu šoniniu padavimu negalėjo perduoti kamuolio į vartus. Vėliau turkai toliau naudojo šoninius pašarus, kurių vieną vis dar vainikavo įvartis.

18-ąją rungtynių minutę „Fenerbahce“vidurio puolėjas Souza atsakė į vartų srities baldakimą. Stambulo klubo žaidėjas galva galva nukreipė kamuolį į „Loko“vartus. Guilherme'as neturėjo galimybės atmušti smūgio, tačiau „Lokomotiv“vartininkas pačiame servo momente nežaidė prie išėjimo, o tai iš anksto nulėmė rezultato atidarymą žaidime.

Įmušus įvartį žaidimas nurimo. „Lokomotiv“futbolininkai prieš pertrauką negalėjo gerokai papildyti atakos, o tai rodė silpną klubo pasirengimą atnaujinti sezoną. Turkijos futbolininkai taip pat nesukūrė taškų į maskviečių vartus, nors turėjo aiškų teritorinį pranašumą.

Antrajame kėlinyje kokybiško „Lokomotiv“žaidimo pagerėjimo nebuvo, o „Fenerbahce“žaidėjai ir toliau akcentavo grėsmę varžovo vartams žirgų padavimais į baudos aikštelę. Teritoriškai turkų žaidėjai aplenkė varžovą. Visose linijose „Fenerbahce“atrodė stipresnė už Rusijos žaidėjus.

Gana logiškas antrojo kėlinio rezultatas buvo antrasis įvartis prieš Guilherme, kurį pelnė tas pats Souza. Brazilas po dvigubo smūgio atliko dar vieną smūgį nuo vartininko ribų po perdengimo. Rezultatų švieslentė nušvito nusivylimu 2: 0 ne šeimininkų naudai. Antrą įvartį Souza pelnė 72-ąją minutę.

Po praleisto kamuolio Loko puolime atrodė menkas ir nuobodus. Namų komanda galėjo įmušti įvartį. Tai buvo ypač neramu jau kompensuotu laiku. Tačiau svečiams žaidė vartininkas Guilherme ir skersinis.

Galutinis mačo rezultatas 2: 0 „Fenerbahce“naudai atspindėjo tikrą šeimininkų pranašumą. Dabar Igorio Cherevchenko kaltinimai po savaitės bus atsakomosios varžybos Maskvoje.