Kuris Klubas Laimėjo UEFA Čempionų Lygą M

UEFA Čempionų lyga yra pagrindinis Senojo pasaulio klubų futbolo turnyras. Kiekvienais metais visas sporto pasaulis stebi, kuri komanda gali iškovoti geriausios Europos garbės vardą, įrašydama save į pasaulio sporto istoriją.

Kuris klubas laimėjo UEFA Čempionų lygą 2014 m

2014 m. Gegužės 24 d. Lisabonos (Portugalija) „Sveta“stadione įvyko svarbus sporto renginys. Turėdamas daugiau nei šešiasdešimt tūkstančių žiūrovų, Ispanijos „Real“(Madridas) klubas dramatiškose rungtynėse iškovojo trokštamą trofėjų - UEFA Čempionų taurę. Tai yra dešimtoji Čempionų lygos pergalė didžiojo karališkojo klubo istorijoje. Pagal šį rodiklį Madridas yra labiausiai tituluojamas klubas Europoje.

Madrido „Real“varžovė buvo kita Madrido komanda - „Atletico“. Galutinis rungtynių rezultatas, pažymėjęs „kreminės“pergalę, tapo didžiausiu per pastaruosius metus vykusiame Čempionų lygos finalo istorijoje. Rungtynės baigėsi pralaimėjimu 4: 1. Bet šis rezultatas neatspindi viso karališkojo klubo pranašumo. „Real“iki 94 minučių nusileido varžovui 0: 1 ir tik fiksuotą laiką po kampinio Sergio Ramosas pasiuntė kamuolį į „Atlético“vartus. Taigi Madrido „Real“paskutinėmis susitikimo minutėmis išlygino rezultatą ir tai leido puikiam klubui išsisukti nuo pralaimėjimo finale ir 2014 metais laimėti Čempionų lygą. Per pratęsimą „Real“antrąjį pridėtą pratęsimą į varžovų vartus išmušė tris kamuolius. Garethas Bale'as, Marcello ir Cristiano Ronaldo pasižymėjo.

Madrido „Real“vėl parodė visam pasauliui, kad yra viena geriausių komandų Europoje praėjusį sporto sezoną. Todėl neatsitiktinai būtent šis klubas 2014 metais tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoju.