Čempionų Lyga 2015–2016 M .: „Benfica“- „Zenith“rungtynių Apžvalga

2015–2016 metų sezone „Zenit“žaidėjai sėkmingai įveikė Čempionų lygos grupių etapą. Pirmajame atkrintamųjų etape futbolo varžovais iš Nevos kranto tapo Rusijos sirgaliui pažįstama portugalė „Benfica“.

Čempionų lyga 2015–2016 m.: rungtynių apžvalga

„Benfica“ir „Zenit“akistatoje nebuvo nė vieno favorito: abu klubai turėjo vienodas galimybes patekti į prestižiškiausio Senojo pasaulio klubinio futbolo turnyro ketvirtfinalį. Galutinis pirmosios rungtynių pusės rezultatas atrodė gana logiškas - rezultato lentoje buvo lygiosios rungtynes atspindintis įvartis be lygių.

Pirmąją realią pavojingą susitikimo akimirką galima įvardyti kaip greitą portugalų ataką 18-ąją minutę, kuri baigėsi Pizi smūgiu iš pavojingo atstumo. Kamuolys, Rusijos sirgalių džiaugsmui, nerado kelio į Jurijaus Lodygino vartus.

„Zenitas“didžiąja dalimi atakavo staigiais perdavimais iš gelmės Artemui Dziubai, kuris žaidė ant užribio ribos. Tačiau pirmoje susitikimo pusėje tai neatnešė įvarčių. Priešingai, Rusijos rinktinės puolėjas tris kartus buvo užpuolimo pozicijoje.

35-ąją minutę Sankt Peterburgo klubo futbolininkai gavo teisę į pavojingą standartą šalia varžovų baudos aikštelės. Hulkas priėjo prie kamuolio ir tvirtai šovė dugnu pro sieną. Kamuolys praėjo ne tik „Benfica“žaidėjų barjerą, bet ir patį įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atakomis, tačiau pirmasis pavojingas antrosios susitikimo pusės momentas kilo prie portugalų vartų. 52-ąją minutę buvęs „Benfica“žaidėjas Witselis tvirtai spyrė kamuolį iš už baudos aikštelės ribų. Julio Cesaras išgelbėjo portugalą.

Iki septyniasdešimtos minutės aikštėje vyko vienodas žaidimas. Tikrasis Gaitano įvarčio šansas viską pakeitė. Portugalo kapitonas iš naudingiausios pozicijos iš arti negalėjo įveikti Jurijaus Lodygino. „Zenitui“atvirai pasisekė šią akimirką. Nuo 70-osios minutės Rusijos klubas aiškiai užsikabino fiziškai (žaidėjai nebuvo geriausios formos pirmojo oficialaus pavasario etapo žaidimo metu).

Susitikimo pabaiga įvyko 90-ąją minutę. Dominico Criscito gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išsiųstas. Po baudos smūgio, paskirto už pražangą, sekė kryžius. Vikriausias kovoje buvo visus Rusijos sirgalius susierzinęs Jonatas. „Zenitas“praleido kamuolį jau sustojimo metu.

Galutinis mačo rezultatas „Benfica“- „Zenith“palieka šansą Sankt Peterburgo komandai patekti į kitą etapą, tačiau tam „Zenith“turės įveikti „Benfica“antrajame etape skirtumu du tikslus.