M. FIFA Pasaulio Taurėje Užėmęs Trečią Vietą

Priešpaskutinę pasaulio taurės dieną Brazilijoje vyko mačas dėl pasaulio taurės bronzos medalių. Nacionaliniame „Brasilia“stadione susitiko Brazilijos ir Nyderlandų rinktinės.

2014 m. FIFA pasaulio taurėje užėmęs trečią vietą

Žaidimas čempionato šeimininkams prasidėjo labai prastai. Jau trečią susitikimo minutę Van Persie atidarė rezultatą po to, kai buvo paskirtas prieštaringas baudinys. Per pakartojimą buvo aišku, kad Silva pražanga prieš Robbeną vis dar buvo už aikštės ribų. Tačiau teisėjas to nepastebėjo. Nyderlandai išsiveržė į priekį rezultatu 1 - 0.

16-ąją minutę Blindas visą Braziliją privertė prisiminti košmarą pusfinalio rungtynėse. Dėl vangios čempionato šeimininkų gynybos Blindas nušovė Cezarą iš už baudos aikštelės ribų. Tačiau net ir tokioje situacijoje tuo metu, kai buvo atliktas šoninis perdavimas olandų vidurio puolėjui, iš kurio baldakimas pateko į baudos aikštelę, buvo matoma užribio padėtis. Rezultatas tapo 2 - 0 europiečių naudai. Tai Brazilijos komandai sukėlė šoką. Europiečiai po dviejų įmuštų įvarčių puolė dažniau ir aštriau.

Tik antroje atidarymo kėlinio pusėje brazilai sugebėjo pademonstruoti savo atakos potencialą. Tačiau pagrindinės grėsmės Nyderlandų įvarčiui buvo tik po nustatytų figūrų. Todėl Brazilijai niekada nepavyko įmušti. Komandos pailsėjo su Olandija 2: 0 priekyje.

Antrajame kėlinyje brazilai bandė eskaluoti situaciją prie varžovų vartų, tačiau reikia pripažinti, kad realių šimtaprocentinių galimybių užfiksuoti olandų vartus nebuvo. Europiečiai atidavė kamuolį Pietų Amerikos gyventojams, o jie patys bandė žaisti kontratakose.

Tarp pavojingų Brazilijos atakų galima pastebėti Ramirezo smūgį nuo baudų metimo linijos, tačiau kamuolys praskriejo pro vartų liniją.

68-ąją minutę teisėjas vėl padarė klaidą europiečių naudai. Nyderlandų baudos aikštelėje Oskaras buvo numuštas, tačiau teisėjas, užuot nurodęs tašką, ištaisė brazilo simuliaciją. Ši akimirka taip pat neigiamai paveikė jau išardytą Braziliją.

Galų gale brazilai praleido trečią įvartį į savo vartus. Jau sutrumpintu laiku olandai atliko gerą kombinaciją kontratakoje, kurią Wijnaldumas užbaigė taikliu smūgiu.

Galutinis rungtynių rezultatas - dar vienas Brazilijos pralaimėjimas. Šį kartą Nyderlandai įveikė turnyro šeimininkus rezultatu 3 - 0. Tai leido europiečiams tapti futbolo pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojais. 2014 metų pasaulio taurės šeimininkai liko be čempionų medalių.