M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Ispanija žaidė Paskutines Rungtynes pasaulio Taurėje

Birželio 23 dieną Brazilijos Kuritibos mieste Ispanijos rinktinė sužaidė paskutines rungtynes FIFA pasaulio taurėje. Kadaise baisių ispanų varžovai buvo Australijos komanda.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip Ispanija žaidė paskutines rungtynes pasaulio taurėje

Abi komandos prarado visas galimybes toliau kovoti atkrintamosiose varžybose, nes pralaimėjo pirmas dvi rungtynes FIFA pasaulio taurės turnyro B grupėje. Todėl žaidimas Australija - Ispanija buvo labiau draugiškas.

Kaip ir tikėtasi, ispanai į aikštę žengė su žaidėjais, kurie ankstesnėse rungtynėse neturėjo daug žaidimo laiko. Taigi žiūrovai matė Davidą Vilyu, Torresą, Matą kaip Ispanijos dalį. Reikėtų pasakyti, kad būtent šie žaidėjai padarė rezultatą rungtynėse.

Pranašumas turint kamuolį pirmame kėlinyje, be abejo, buvo ispanams. Tačiau Europos komanda įmušti sugebėjo tik vieną kartą. Tiesa, tikslas pasirodė gražus. 36-ąją minutę po tikslaus perdavimo į australų baudos aikštelę Villa savo kulnu įmuša pirmąjį įvartį susitikime. Tai buvo gražaus futbolo klasika, tačiau tai nieko neapsisprendė.

Antrasis kėlinys publikai davė dar du įvarčius. Abu įvarčiai atiteko Australijos vartams. Pirma, 69-ąją minutę Torresas buvo išvytas nuostabiu perdavimu į pasimatymą su Australijos vartininku. Fernandas buvo tikslus. Ispanija pirmavo 2 - 0. 82-ąją minutę Juanas Mata įmušė įvartį į Australijos vartus iš arti po patikrinto perdavimo iš gilumos.

Galutinis paskutinio ispanų susitikimo rezultatas pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje yra 3 - 0 europiečių naudai. Kalbant apie Australijos žaidimą, reikia pažymėti, kad žaidėjai labai stengėsi. Jie tikrai stengėsi parodyti gerą futbolą, tačiau ispanai buvo geresni. Tačiau tai nedaug paguodos europiečiams, kurie po mačo eina namo, užimdami paskutinę trečiąją vietą B kvartete.