M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Argentina žaidė Antrąsias Rungtynes pasaulio Futbolo čempionate Brazilijoje

Brazilijos mieste Belo Horizonte birželio 21 dieną vyko antrosios Argentinos rinktinės rungtynės FIFA pasaulio taurės grupių etape. Vieno iš pasaulio taurės favoritų varžovai buvo Irano rinktinės žaidėjai.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip Argentina žaidė antrąsias rungtynes pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje

Irano rinktinė pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje pirmąsias rungtynes baigė nuobodžiai ir nuobodžiai be įvarčių lygiosiomis su Nigerijos rinktine. Nedaugelis manė, kad kažkas panašaus gali atsitikti rungtynėse su Argentinos rinktine. Tačiau iki nustatyto laiko sąskaita rezultatų suvestinėje niekada nebuvo atidaryta.

Argentinos rinktinė sužaidė labai niūrias ir nuobodžias rungtynes. Nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje Pietų amerikiečiai turėjo daugiau nei 70 proc. Kamuolio, Argentinos žaidėjai retai susikūrė realių įvarčių. Turime pagerbti Iraną. Ši komanda gali taktiškai teisingai laikyti gynybą su visa komanda.

Argentinos lyderis ir pagrindinė jos žvaigždė bei viltis Lionelis Messi negalėjo nieko padaryti su Irano gynybinėmis gretomis. Jo driblingas dažnai būdavo nesėkmingas, su nedaug aštriais perdavimais. Visa Pietų Amerikos komanda pirmame kėlinyje tiesiog sukrovė Irano gynybą, tačiau tai nedavė jokių įvarčių dividendų.

Antroje pusėje pastebėtas tas pats vaizdas. Po 65-osios minutės, kai rezultatas buvo nulinis, panika labai aiškiai reiškėsi Pietų Amerikos žaidime. Garsiam futbolininkui nepavyko pulti, o iraniečiai kartais gali pakutenti Pietų Amerikos sirgalių nervus nuo standartų.

Rungtynės palaipsniui baigėsi lygiosiomis be vartų, komandos jau žaidė 90 minučių, tačiau Argentiną išgelbėjo Lionelis Messi. Jau sutirštintu laiku jis, gavęs kamuolį šalia baudos aikštelės linijos, taikliausiu varvančiu smūgiu smūgiavo į tolimąjį iraniečių vartų kampą. Vartininkas buvo bejėgis. Šis argentiniečių kapitono įvartis leido Pietų amerikiečiams laimėti sunkią, kankinamą pergalę prieš Irano nacionalinę komandą rezultatu 1 - 0.

Argentiniečiai po dviejų rungtynių renka šešis taškus ir vieni patys pirmauja lentelėje F grupėje pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje. Verta paminėti, kad Messiui įvartis jau buvo antras čempionate, tačiau šiuo rodikliu jis vis dar nusileidžia daugeliui čempionato taškų.