Kaip Rusijos Rinktinė žaidė Su Alžyru Pasaulio Futbolo čempionate Brazilijoje

Daugeliui Rusijos futbolo gerbėjų lemiamos rungtynės pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje buvo Rusijos ir Alžyro komandos žaidimas. Susitikimas vyko Kuritibos mieste birželio 26 d. „Capello“rinktinei reikėjo pergalės, kad ji galėtų tęsti atkrintamąsias varžybas.

Porajenie_Rossii_

Rusijos ir Alžyro žaidimas prasidėjo geromis naujienomis Rusijos gerbėjams. Jau 6-ąją minutę po nuostabaus Kombarovo padavimo iš kairio krašto Kokorinas galva galva pasiuntė kamuolį į Afrikos vartų devynis geriausius. Tikslas pasirodė labai gražus.

Po įvarčio rusai bandė labiau suvaldyti kamuolį, tačiau tai nesukėlė pavojingų momentų. Antroji pirmojo kėlinio pusė jau praėjo su nedideliu afrikiečių pranašumu. Daugiausia Alžyro žaidėjai bandė išplėšti pavojų prie rusų vartų po nustatytų figūrų. Tapo ryšku, kad rusai vėl ir vėl prarado arklių kamuolius. Afrikiečiai du kartus pavojingai smūgiavo galvomis į varžovų vartus. Pirmą kartą Akinfejevas gavo kamuolį, antruoju bandymu Afrikos žaidėjas nepataikė į taikinį. Tai buvo pavojingi raginimai rusams.

Pirmojo kėlinio Rusijos komandos puolimo žaidimas nesumojo. Nėra ko prisiminti, išskyrus tikslą. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje abi komandos daug triūsė, buvo aišku, kad kai kuriomis akimirkomis žaidėjams trūko įgūdžių. Štai kodėl žiūrovai matė labai mažai pavojingų išpuolių.

Pirmoji susitikimo pusė baigėsi minimaliu 1 - 0 rusų pranašumu, kuris negalėjo nudžiuginti sirgalių šiek tiek nuobodžiu žaidimu.

Antroji pusė prasidėjo rusų išpuoliais. Samedovas turėjo puikią progą, tačiau Rusijos rinktinės vidurio puolėjas negalėjo įveikti vartininko. Tuo metu Rusijos sirgaliai nenorėjo tikėti, kad ši ataka bus paskutinė pavojinga grėsmė alžyriečių vartams.

Afrikos žaidėjai antroje susitikimo pusėje bandė sukurti pavojų prie rusų vartų arklių pašarais į baudos aikštelę. Pabaigoje tai davė rezultatą. Po kito standarto pataikymas pateko į rusų baudos aikštelę. Akinfejevas prie išėjimo nepasiekė kamuolio, o Islamas Slimani tapo blogiu genijumi Rusijai. Afrikiečiai išlygino rezultatą. Lygiosios 1 - 1 jau buvo palankios afrikiečiams, ir šis rezultatas galėjo nusiųsti rusus namo. Įvarčiai buvo užfiksuoti 60-ąją rungtynių minutę.

Rusams dar liko pusvalandis, kad pelnytų pergalingą įvartį, o tai galėtų nuvesti Rusijos komandą į atkrintamąjį turnyro etapą. Tačiau rusai nesukūrė nė vienos itin pavojingos atakos. Galime tik prisiminti Keržakovo smūgį, tačiau Afrikos vartininkas nesunkiai atmušė kamuolį.

Alžyras gynė paskutines 30 rungtynių minučių su visa komanda, pastatydamas kelias gynybos linijas. Rusijos žaidėjai vėl ir vėl negalėjo patekti net į Alžyro baudos aikštelę. Į vartus pataikė labai nedaug. Visa tai nulėmė galutinį susitikimo rezultatą.

Paskutinis vyriausiojo rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo rezultatą 1 - 1. Šis rezultatas buvo dar viena Rusijos komandos nesėkmė didžiuosiuose turnyruose, nes dabar Rusijos rinktinė vyksta namo.

Deja, dar kartą turime konstatuoti Rusijos futbolininkų nesugebėjimą parodyti gero žaidimo lygio pagrindiniuose Europos ir pasaulio turnyruose. Daugelis futbolo ekspertų vienbalsiai paskelbs, kad Rusija vėl nepateisino lūkesčių, nors neutralūs sirgaliai gali tam prieštarauti, nes rusų žaidimas buvo tiksliai jų lygio. „Capello“komanda jau pasiekė sėkmės patekusi į patį čempionatą. Šiuo metu rusams tai yra galimybių aukštis.