M. FIFA Pasaulio Taurė: Dešimtosios FIFA Pasaulio Taurės žaidimų Dienos Rezultatai

Birželio 21 dieną Brazilijoje vyko antrojo turo varžybos pasaulio čempionato F ir G grupėse. Dešimtosios turnyro dienos metu Argentinos, Irano, Vokietijos, Ganos, Nigerijos ir Bosnijos ir Hercegovinos komandos pateko į Brazilijos miestų laukus. Žaidimo diena neišsiskyrė pasirodymu, prie kurio 2014 metų pasaulio taurės žiūrovai jau yra įpratę. Per tris rungtynes buvo įmušti tik 6 įvarčiai.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: dešimtosios FIFA pasaulio taurės žaidimų dienos rezultatai

Dešimtąją žaidimo dieną pirmosios į aikštę žengė Argentinos ir Irano rinktinės. Daugelis ekspertų numatė paprastą iškilių Pietų Amerikos gyventojų pergalę, tačiau iš tikrųjų viskas klostėsi šiek tiek kitaip. Argentinos rinktinė sužaidė labai prastai. Nepaisant to, kad jau pirmajame kėlinyje pietų amerikiečių kamuolio valdymas buvo didesnis nei 70%, Irano žaidėjai gynėsi gana ramiai, neleisdami argentiniečiams sukurti itin pavojingų momentų. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. 90 susitikimo minučių taip pat nedžiugino žiūrovų pelnytais įvarčiais. Visiems atrodė, kad žaidimas baigsis lygiosiomis, tačiau Argentinos kapitonas pasisakė. Lionelis Messi sutrumpintu laiku įmušė įvartį gražiu smūgio smūgiu iš Irano tiesioginės linijos ribų. Argentina paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę ir su šešiais taškais pirmauja F grupės turnyrinėje lentelėje.

Antrosios žaidimo dienos rungtynės pasirodė labai įdomios. Vokietijos ir Ganos rinktinės žaidė tarpusavyje. Nepaisant to, kad pirmame kėlinyje žiūrovai nematė įvarčių, pačios rungtynės atrodė labai įdomios. Atsisakymas įvyko antroje susitikimo pusėje. Antrojo kėlinio pradžioje vokiečiai pasižymėjo. Po kelių minučių afrikiečiai sugebėjo atsigauti ir tada visiškai žengė į priekį. Vokietija pralaimėjo rezultatą 1 - 2. Tuo pačiu metu negalima teigti, kad rezultatas buvo ne pagal žaidimą. Tačiau vokiečiams pavyko susigrąžinti antrąjį kamuolį. Pakeistas Klose, jis pelno savo pirmąjį įvartį dabartiniame turnyre ir 15 mačų pasaulio čempionatuose. Galutinis susitikimo rezultatas yra kovos lygiosios 2 - 2, kuri tapo rezultatyviausia iki šiol turnyre.

Paskutinėse žaidimo dienos rungtynėse žiūrovai atpažino kitą komandą, kuri net prarado teorines galimybes patekti į atkrintamųjų etapą. Cuiaboje nigeriečiai įveikė Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinę komandą rezultatu 1 - 0. Europiečiai gali gerai apsimetinėti teisėjavimu, nes net ir turėdami vienodą rezultatą linijos teisėjas iš Naujosios Zelandijos pasiėmė švarų kamuolį. iš Dzeko, užfiksuodamas klaidingą užribio poziciją. Kėlinio pabaigoje afrikiečiai įmušė įvartį, tačiau europiečiai taip ir nesugebėjo atsigauti. Paskutinis pralaimėjimas 0 - 1 atima bosnams galimybes tęsti kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.