M. FIFA Pasaulio Taurė: Vienuoliktosios žaidimo Dienos Rezultatai

Vienuoliktoji pasaulio taurės žaidimų diena futbolo gerbėjams sukėlė daug įvairių emocijų. Birželio 22 dieną Brazilijos miestuose Rio de Žaneire, Porto Alegrėje ir Manause vyko dar trys čempionato varžybos. Sirgaliai galėjo stebėti Rusijos, Belgijos, Alžyro, Pietų Korėjos, Portugalijos ir JAV žaidynes.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: vienuoliktosios žaidimo dienos rezultatai

Pagrindinis dienos sirgalių stiebas buvo Rusijos ir Belgijos rinktinių susitikimas. Rio de Žaneire Rusijos futbolininkai bandė priešintis Belgijos komandai. Galutinis rezultatas kalba pats už save. Rusai pralaimėjo. Prarasta, atrodo, minimaliai - 0 - 1, tačiau Capello smūgių atlikimas palieka daug norimų, švelniai tariant, geriausių. Rusijos rinktinė yra komanda, kuri nesugeba konkuruoti ne tik su pirmaujančiomis Europos ir pasaulio rinktinėmis, bet ir su tomis, kurioms nėra suteiktas pagrindinių čempionato favoritų vardas. Belgai turi gerą, tvirtą turnyro komplektaciją, kuri geba lengvai išspręsti iškilimo iš grupės problemas. Rusijos rinktinė negalėjo tapti tam kliūtimi. Nepaisant nedidelio rezultato, Belgija atrodė daug kvalifikuotesnė ir nusipelnė pergalės darbe. Tiesa, įvartis buvo įmuštas pačioje susitikimo pabaigoje. Rusams neužteko, kad atlaikytų besiveržiančius belgų išpuolius. 88-ąją minutę „Divok Origi“vis dar susierzino Rusijos futbolo sirgalius. Belgijos rinktinė sau garantavo išėjimą iš grupės, tačiau rusai taip pat turi teorinių galimybių toliau kovoti turnyre. Capello komanda turi įveikti Alžyrą ir tikėtis, kad korėjiečiai neįveiks belgų didele prasme.

Antrose žaidimo dienos rungtynėse susitiko H grupės rusų varžovės Pietų Korėjos ir Alžyro rinktinės. Žaidime buvo įmušti 6 įvarčiai. Be to, pirmieji trys pirmoje pusėje nuskriejo į korėjiečių vartus. Antroje susitikimo pusėje Pietų Korėjos žaidėjai pelnė įvartį, tačiau greitai praleido ketvirtąjį įvartį. Tačiau azijiečiai rado jėgų įmušti daugiau, tačiau to nepakako net lygiosioms. Galutinis susitikimo rezultatas yra 4 - 2 Alžyro naudai. Visa kova H grupėje dar laukia.

Paskutiniame žaidimo dienos susitikime žiūrovai galėjo stebėti JAV ir Portugalijos akistatą. Žaidimas pasirodė labai įdomus. Po pirmojo kėlinio portugalai pirmavo 1 - 0. Antrame susitikimo segmente amerikiečiai pataikė du kartus. Žaidimas buvo kelyje į savo logišką išvadą - JAV komandos pergalę. Tačiau 95-ąją minutę europiečiai sugebėjo atsigauti. Galutinis rungtynių rezultatas yra 2 - 2. Tai antrasis efektyvus turnyro kovinis burtas. Portugalijos komanda vis dar turi šansų patekti į atkrintamąsias varžybas. Ronaldo komanda turi įveikti Ganą ir tikėtis, kad paskutiniame etape amerikiečiai nugalės vokiečius. Tuo pačiu metu portugalai turi surinkti kuo daugiau taškų.