Vokietija - Portugalija: Dar Vienas Pralaimėjimas Pasaulio Futbolo čempionate Brazilijoje

Brazilijos Salvadoro miestui buvo garbė surengti kitas pasaulio taurės varžybas. „Fonta Nova“stadione Vokietija žaidė prieš Portugaliją prieš 51 000 žiūrovų. Šios nacionalinės komandos atstovauja G grupei pasaulio čempionate.

Germanija - Portugalija

Žaidimas prasidėjo pagal Vokietijos rinktinės scenarijų. Vokiečiai turėjo daugiau kamuolio, bandė pavojingai atakuoti. Stebino tai, kad prisotintas portugalų lauko vidurys vėl ir vėl žlugo. Vokiečiai turėjo daug erdvės pulti, o tai lėmė greitą įvartį. Jau 11-ąją minutę už Mario Goetze taisyklių pažeidimą buvo paskirta bauda. Thomas Mulleris priėjo prie kamuolio ir 12-ąją minutę pasiuntė pirmąjį kamuolį į portugalų vartus.

Po pirmojo įvarčio Cristiano Ronaldo rinktinė nepridėjo žaidimo. Vokiečiai ir toliau turėjo visišką pranašumą, o portugalai pirmame kėlinyje turėjo tik tolimą Nani smūgį. Po dar vienos vokiečių atakos buvo paskirtas kampinis, po kurio Hummelsas galva galva pasiuntė antrąjį kamuolį į Portugalijos vartus. 2 - 0 ir atrodo, kad žaidimas jau baigtas.

Bet tai dar ne visos bėdos, ištikusios portugalus. Pirmaujantis gynėjas Pepe gavo raudoną kortelę, o per sutrumpintą laiką Mülleris, išleidęs dvigubą rezultatą, padarė rezultatą nepadoru. 3 - 0 ir komandos eina į pertrauką.

Antrajame kėlinyje situacija aikštėje nepasikeitė. Portugalas turėjo dar vieną pagrindinį gynėją Coentrao, kuris buvo sužeistas, o Mulleris, toliau terorizuodamas Portugaliją, per 78 minutes įmušė pirmąjį hat trick'ą pasaulio čempionate.

Cristiano Ronaldo rungtynių metu nieko neatsiminė, išskyrus baudos smūgį, kai rezultatas buvo 0 - 4, o ne jo komandos naudai. Vokietijos žaidimas nustebino ir parodė „vokiškos mašinos“galią, o portugalai paliko nesuprantamą įspūdį. Galbūt jie nėra taip pasirengę čempionatui, arba tiesiog labai sunku žaisti žudikų vokiečių fone. Bet kokiu atveju tolesnės rungtynės čempionate nušvies šį klausimą. Tuo tarpu verta pasakyti dar vieną pralaimėjimą pasaulio taurėje - 4 - 0 Vokietija laimi Portugaliją.