Kaip „Zenit“sužaidė Pirmąsias Rungtynes 2014–2015 M. Čempionų Lygos Sezone

Rugsėjo 16 d. Sankt Peterburgo „Zenit“sužaidė pirmąsias rungtynes 2014–2015 metų Čempionų lygos sezono grupių etape. Mūsų klubo varžovais tapo „Benfica“žaidėjai. Rungtynės vyko Portugalijoje.

Kaip „Zenit“sužaidė pirmąsias rungtynes 2014–2015 m. Čempionų lygos sezone

Rusijos komanda susitikimą su baisiu varžovu portugalais pradėjo labai užtikrintai. Jau pirmosiomis minutėmis Hulkas pavojingai tarnavo baudos aikštelėje. Jo perdavimas beveik baigėsi įvarčiu prieš „Benfica“. Tai buvo pirmasis įspėjimas prieš Portugalijos gynybą. Dar po kelių minučių „Zenit“vis tiek įmušė įvartį. 5-ąją minutę Hulkas gavo išmanųjį Šatovo perdavimą ir pasiuntė kamuolį į Arthuro vartų tinklą. Rusijos komanda išsiveržė į priekį rezultatu 1 - 0. Po įmušto įvarčio „Benfica“žaidėjai bandė sustiprinti savo veiksmus puolime, tačiau Sankt Peterburgo futbolininkai neleido varžovams nieko daryti.

Pirmojo kėlinio viduryje įvyko dar du svarbūs įvykiai. Už paskutinės klaidos prieš Dani pražangą portugalų vartininkas buvo išsiųstas, o 22-ąją minutę po kampinio smūgio Witselis užsitikrino „Zenit“pranašumą. Rezultatas tapo 2 - 0. Tokiu rezultatu komandos išėjo į pertrauką.

Antrajame kėlinyje Rusijos klubo žaidėjai turėjo dar keletą progų. Tačiau įgyvendinti nepavyko. Hulkas pataikė į virpstą smūgiavęs staigiu kampu, Rondonas šovė pro vartus eidamas į pasimatymą su vartininku. „Benfica“žaidėjai neturėjo ryškių šimtaprocentinių įvarčių. Pavojingą smūgį Luizao galva galime pastebėti tik po standarto. SPA Lodygin.

Rungtynės baigėsi užtikrintai „Zenit“pergale rezultatu 2 - 0. Rusijos komandos žaidėjai parodė gerą žaidimo organizavimą ir sugebėjo patvirtinti savo klasę.