Kuri Komanda Laimėjo M. Stanley Taurę

„Stanley“taurės laimėjimas yra prestižiškiausias ledo ritulio komandos pasiekimas NHL turnyre. Visus metus komandos varžosi dėl geriausios pozicijos turnyrinėje lentelėje, geriausi klubai patenka į atkrintamąsias varžybas, kuriose nustatomas prestižiškiausios pasaulio ledo ritulio lygos nugalėtojas.

Kuri komanda laimėjo 2014 m. Stanley taurę

2014 metais Los Andželo „Kings“komanda iškovojo prestižinį prizą. Pažymėtina, kad šis trofėjus Los Andželo monarchų žinioje buvo tik antrą kartą klubo istorijoje. Tačiau reikia pažymėti, kad pirmą kartą Stenlio taurę „karaliai“iškovojo tik prieš kelerius metus - 2012 m.

Norint gauti „Stanley“taurę, ledo ritulininkams paskutinėje turnyro dalyje reikėjo palyginti nedaug laiko. Prisiminkime, kad kiekviename atkrintamųjų varžybų etape komanda turi keturis kartus nugalėti varžovą, tai yra, ilgiausia serija yra septynios kovos, tačiau Los Andželo „Kings“turnyro finale vos per penkias rungtynes nugalėjo Niujorko „Rangers“. pralaimėti tik vieną kartą varžovus. Galutinis Stanley taurės finalo serijos rezultatas yra 4 - 1 „karalių“naudai.

Paskutinėse penktosiose rungtynėse „karaliai“ant ledo priėmė „reindžerius“. Tačiau namų arenos pranašumas nebuvo reikšmingai paveiktas. Žaidimas buvo labai užsispyręs, o pergalė įvyko antrajame pratęsime.

Rezultatą nulėmė Alecas Martinezas, kuriam pavyko sujaudinti „Rangers“vartininką tik per antrąjį pratęsimą. Rezultatą atidarė „karaliai“, antruoju periodu „Rangers“išsiveržė į priekį su keliais įvarčiais, o trečiajame Los Andželo žaidėjai sugebėjo perkelti kovą į pratęsimą. Įvarčius „Kings“komandoje pelnė Justinas Williamsas, Marianas Gaborikas ir Alecas Martinezas. Chrisas Crideris ir Brianas Boyle'as įmušė įvartį prieš „Rangers“.

Nugalėtojų komandoje yra Rusijos ledo ritulininkas. Gynėjas Viačeslavas Voinovas Stanley taurę iškovojo antrą kartą savo karjeroje.