Kas Tapo „MFM-2015“ledo Ritulio Nugalėtoju

Sausio 6-osios naktį Maskvos laiku Toronte vyko pagrindinės metų rungtynės, kuriose žaidė ledo ritulio žaidėjai iki 20 metų. Paskutinis pasaulio taurės susitikimas subūrė Rusijos ir Kanados jaunimo rinktines.

Kas tapo „MFM-2015“ledo ritulio nugalėtoju

Pirmasis finalinių rungtynių laikotarpis Rusijos komandai prasidėjo slegiančiai. Nepraėjus nė trims žaidimo minutėms kanadiečiai dukart sutrikdė mūsų vartininką. Dekleris (23 sekundė) ir Paulas išsiskyrė (švieslentėje laikas buvo 2:32). Įmušus įvarčius kanadiečiai nesusilpnino savo puolimo ant Rusijos ledo ritulininkų vartų, tačiau užjūrio žaidėjams per pirmąjį periodą išsiskirti nepavyko. Rusijos rinktinė, atvirkščiai, 10-ąją minutę sugebėjo sužaisti vieną įvartį. Gynėjas Judinas pasižymėjo.

Antruoju periodu rusai pradėjo labai aktyviai, tačiau 26-ąją minutę Macas Davidas pasinaudojo mūsų žaidėjų klaida pamainoje ir, iššokęs vienas prieš vieną, pasiuntė trečią ritulį į Rusijos rinktinės vartus.. Tuomet kanadiečiai dar spėjo pasižymėti dar du kartus, atnešdami rezultatą į triuškinamąjį rezultatą - 5: 1. Pasižymėjo Domi (28 min.) Ir Reinhartas (33 min.). Po tokio Kanados rinktinės proveržio rusai parodė tikrą kovinį pobūdį, už kurį Valerijaus Bragino auklėtiniai turėtų būti labai dėkingi. Periodo pabaigoje mūsų ledo ritulininkai grįžo į žaidimą, įmušdami tris įvarčius. Įvarčius pelnė Barbaševas, Tolčinskis ir Goldobinas. Antrąjį ir trečiąjį Rusijos rinktinės įvarčius skyrė tik 32 sekundės (tai įvyko 35-ąją rungtynių minutę). Jau 38-ąją susitikimo minutę Rusijos ledo ritulininkai sumažino skirtumą iki minimumo. Antrasis rungtynių segmentas baigėsi rezultatu 5: 4 Kanados rinktinės naudai.

Trečiuoju periodu rusai puolė atsigauti, tačiau jėgų nebeužteko. Susitikimas baigėsi pasaulio taurės šeimininkų pranašumu, kuris leido Kanados jaunimo rinktinei tapti 2015 metų MFM nugalėtoja.

Galutinį Rusijos rinktinės pasirodymą galima apibūdinti kaip sėkmingą. Nepaisant pralaimėjimo finale, Rusijos rinktinė parodė įgūdžius ir charakterį. Tinkamiausiu Valerijaus Bragino rinktinės pasirodymo apibrėžimu galima pavadinti išskirtinio šių laikų ledo ritulio žaidėjo Pavelo Datsyuko žodžius, komentavusį 2015 metų MFM pabaigą: „Mes didžiuojamės savo jaunimo ledo ritulio komanda! !! “.