Kuris Iš „Euro 2012“finalo Dalyvių Tapo Populiariausiu „Runet“

2012 m. Liepos 1 d. Kijeve vyko Europos futbolo čempionato UEFA EURO 2012 ™ Lenkija-Ukraina finalinis turnyras. Ispanijos ir Italijos rinktinės kovojo dėl aukščiausio apdovanojimo. „Yandex“nustatė populiariausių futbolo žaidėjų TOP-5 finaliniame žaidime.

Kuris iš „Euro 2012“finalo dalyvių tapo populiariausiu „Runet“

Penktoje vietoje liko Andrea Pirlo, italų vidurio puolėjas. Jau antrą mačo minutę jis gavo perdavimą iš varžovų baudos aikštelės, tačiau šovė netiksliai. Gražios akimirkos, dalyvaujant futbolininkui, ne kartą pasitaikė abiejose akistatos pusėse. Pasak bendrovės „Yandex“, žmonės aktyviai reagavo į tokius įvykius, norėdami gauti papildomos informacijos kreipėsi į paieškos sistemą.

Ketvirtąją garbingo sąrašo eilutę užėmė Ikeras Casillasas - Ispanijos komandos vartininkas. Patyręs vartininkas nusipelno ypatingo dėmesio už nepriekaištingą pasirodymą rungtynių metu. Skaudžiausias momentas buvo 52-oji minutė, kai Italijos rinktinė gavo progą įmušti įvartį, tačiau futbolininkas negalėjo įveikti Casillaso vienas prieš vieną. Pirmajame kėlinyje buvo daug pavojingų momentų, tačiau vartininkas visada padėdavo.

Trečioje vietoje yra Italijos rinktinės vartininkas Gianluigi Buffonas. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje jis išgelbėjo komandą nuo, atrodo, neišvengiamo įvarčio. Rungtynių pabaigoje italų gynyba visiškai sugriuvo, o vartininkas labai norėjo išgelbėti komandą nuo triuškinančio pralaimėjimo. Nors finalas baigėsi 4-0 Ispanijos rinktinės naudai, vartininkas pelnė žiūrovų pagarbą.

Antrąją vietą ant podiumo užėmė ispanų puolėjas Fernando Torresas. Šis futbolininkas 84-ąją minutę pataikė į varžovų vartus. Iš viso per UEFA EURO 2012 jis įmušė tris įvarčius. Tokiu pasiekimu gali pasigirti tik šeši skirtinguose turnyro etapuose dalyvavę sportininkai. Pažymėtina, kad Torresas į aikštę įžengė tik 75-ąją paskutinių rungtynių minutę.

Pirmoji vieta TOP-5 sąraše priklauso italų puolėjui Mario Balotelli. Profesionalas taip pat yra vienas iš šešių geriausių žaidėjų, pelniusių tris įvarčius UEFA EURO 2012 ™ Lenkija-Ukraina. Deja, finale jam nepavyko įmušti, tačiau jis ne kartą tapo ūmių situacijų dalyviu prie varžovo vartų.