M. Pasaulio Futbolo čempionatas Futbolo Tema: Kaip Sekėsi Rungtynėms Hondūras - Ekvadoras

Birželio 20 d., Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje, antrojo turo rungtynės vyko E grupėje. Paskutinis dienos žaidimas buvo Hondūro ir Ekvadoro rinktinių susitikimas. Abiem komandoms reikėjo pergalės, kad būtų galima tęsti kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

2014 m. Pasaulio futbolo čempionatas futbolo tema: kaip sekėsi rungtynėms Hondūras - Ekvadoras

Ekvadoro ir Hondūro rinktinės pralaimėjo pirmąsias rungtynes savo grupėje. Antrajame ture pralaimėjusieji susidūrė vienas su kitu. Žaidimas prasidėjo gyvai. Abi komandos bandė likti aikštės centre, greitai perėjo vidurio liniją, naudojo tolimus perdavimus.

Pirmąjį šansą rungtynėse praleido Ekvadoro žaidėjai. „Valencia“negalėjo patekti į taikinį iš naudingiausios situacijos. Ekvadoro žaidėjas iškrito beveik vienas prieš vartininką. Ir tada suveikė gerai žinomas įstatymas - Honduras įmušė savo įvartį. 31-ąją minutę Carlo Costley, gavęs puikų perdavimą, prasiveržė prie vartų ir šovė nenugalimai. Centrinės Amerikos atstovai pirmavo 1 - 0. Tačiau Pietų amerikiečiai sugebėjo greitai atsigauti. Enneras Valencia uždarė perdavimą į tolimąjį vartų kampą, nukreipdamas kamuolį į vartus. Šis įvykis įvyko jau 34-ąją minutę.

Pirmąjį kėlinį komandos baigė vienodai.

Antroji susitikimo pusė taip pat buvo įtempta. Abi komandos nepaliko progos išbandyti laimę prie netinkamų vartų. Tačiau sėkmė nusišypsojo Pietų Amerikos gyventojams. 65-ąją minutę Enneras Valencia pataikė dvigubai. Padavęs iš seto, Enneris galva galva pasiuntė kamuolį į Hondūro vartų tinklą.

Žaidimas baigėsi minimaliu Ekvadoro pranašumu (2 - 1). Dabar pietų amerikiečiai renka pirmuosius tris turnyro taškus ir pagal šį rodiklį yra lyginami su Šveicarijos rinktine.