Kaip Nyderlandai Pasirodė M. FIFA Pasaulio Taurėje Brazilijoje

Nyderlandų rinktinės žaidėjai pasirodymą 2014 m. Futbolo pasaulio čempionate baigė priešpaskutinę rungtynių dieną. Paskutinės Louis van Gaalio kaltinimų rungtynės buvo žaidimas dėl 2014 m. FIFA pasaulio taurės trečiosios vietos.

Kaip Nyderlandai pasirodė 2014 m. FIFA pasaulio taurėje Brazilijoje

Sporto burtų keliu Nyderlandų rinktinė buvo nukreipta į vieną iš mirties grupių. Olandų varžovais B ketverte čempionato grupės etape buvo Ispanijos, Čilės ir Australijos komandos.

Pirmosios turnyro rungtynės Nyderlandų rinktinei sukėlė įvairių emocijų, nuo susižavėjimo iki siaubo. Pirmieji varžovai iš van Gaalo kaltinimų buvo valdantys pasaulio čempionai ispanai. Niekas negalėjo įsivaizduoti tokios Olandijos pergalės. Galutinis rezultatas 5 - 1 Nyderlandų naudai privertė juos kalbėti apie olandus kaip pagrindinius pretendentus į aukščiausias vietas turnyre. Antrose grupės rungtynėse Olandijai taip pat buvo labai smagu. Australijos rinktinė buvo nugalėta rezultatu 3 - 2. Paskutiniame susitikime grupės etape olandams priešinosi čiliečiai. Nyderlandai laimėjo rezultatu 2 - 0, kuris leido Van Persie ir kompanijai iš pirmos vietos prasiveržti į kitą etapą.

2014 m. Pasaulio taurės aštuntfinalyje Nyderlandai susitiko su Meksika. Tvirtos valios pergalę olandai išsitraukė tik paskutinėmis susitikimo minutėmis (2 - 1). Kiti Nyderlandų priešininkai buvo Kosta Rikos gyventojai. Kosta Rikos komandą galima vadinti pagrindine 2014 metų pasaulio taurės sensacija. Pagrindinis ir pratęsimas žaidime Nyderlandai - Kosta Rika baigėsi lygiosiomis be įvarčių. 11 metrų serija atvedė Olandiją į pusfinalį.

Dėl teisės žaisti pasaulio čempionato finale Nyderlandai kovojo su Argentinos rinktine. Kitas lygiųjų be įvarčio rezultatas lygiaverčiame ir pratęsime paskatino baudų seriją, kurioje Pietų Amerikos gyventojai buvo stipresni. Nyderlandų rinktinė po pralaimėjimo turėjo žaisti rungtynėse dėl trečiosios vietos.

Olandijos varžovai paguodos finale buvo čempionato šeimininkai - brazilai. Europiečiai penkis kartus pasaulio čempionus nugalėjo rezultatu 3: 0. Ši pergalė leido Nyderlandams tapti 2014 metų futbolo čempionato bronzos medalio laimėtojais.

Vadovaujant nacionalinei komandai, sirgaliams ir žaidėjams, šį rezultatą galima vadinti labai sėkmingu, nes Nyderlanduose buvo daug naujų žaidėjų, kurie garsiai pasiskelbė tik 2014 m.