Kaip Kosta Rika Pasirodė M. FIFA Pasaulio Taurėje

Kosta Rikos rinktinė prieš prasidedant Pasaulio taurei buvo laikoma viena silpniausių tarp čempionate dalyvavusių komandų. Tačiau Centrinės Amerikos gyventojų žaidimas paneigė daugelį lažybų sandorių ir ekspertų nuomonę.

Kaip Kosta Rika pasirodė 2014 m. FIFA pasaulio taurėje

Po lygiųjų Kosta Rika pateko į vieną grupę su Italija, Anglija ir Urugvajumi, daugelis manė, kad Kosta Rikos gyventojai pasaulio čempionate nežais daugiau nei trijų rungtynių. Tačiau nutiko kitaip.

Pirmose rungtynėse Kosta Rikos gyventojai 3: 1 įveikė Urugvajų. Šis rezultatas pribloškė futbolo bendruomenę. Tiesa, daugelis tai laikė ne modeliu, o avarija.

Antroje grupės etapo rungtyje Kosta Rikos gyventojai neįleido italų į aikštę. Keturis kartus pasaulio čempionai atrodė atvirai silpni ir bejėgiai, o galutinis mačo rezultatas (1 - 0 Kosta Rikos naudai) privertė Kosta Ricans kalbėti apie pagrindinį čempionato atidarymą. Po dviejų pergalių prieš Urugvajų ir Angliją Kosta Rikos žaidėjai jau turėjo geriausias galimybes patekti į mirties grupę.

Kosta Rika paskutines rungtynes D kvartete sužaidė su Anglija. Dabar britai negalėjo nieko įmušti genialiam Navui. Galutinis susitikimo rezultatas 0 - 0 pakėlė Kosta Riką į pirmąją vietą FIFA pasaulio taurės mirties grupėje.

1/8 finalo rungtynėse Kosta Rika susitiko su Graikija. Pagrindinis ir pratęsimo laikas baigėsi lygiosiomis 1 - 1. Be to, graikai turėjo atsigauti. Tai įvyko tik paskutinėmis susitikimo minutėmis. Baudinių serijoje labiausiai pasisekė Kosta Rikos žaidėjams. Būtent ši komanda judėjo toliau.

Ketvirtfinalyje Kosta Rikos gyventojai nieko nepripažino pagrindiniame ir pratęsimo etape iš olandų žaidėjų. Žaidimas vėl baigėsi baudinių serija, kurioje sėkmingiau sekėsi europiečiams.

Kosta Rikos futbolininkai paliko turnyrą po ketvirtfinalio. Be to, verta paminėti, kad ši komanda nepralaimėjo nė vieno mačo per pagrindinį ir pratęsimą pasaulio čempionate. Šis rezultatas yra pergalingas Kosta Rikai. Visi futbolininkai, trenerių štabas ir komandos nariai dabar yra tikrieji Kosta Rikos sporto herojai.