Kaip Belgija žaidė M. FIFA Pasaulio Taurėje

Belgijos rinktinė į futbolo pasaulio čempionatą Brazilijoje parsivežė labai kokybiškų žaidėjų. Belgai užaugina talentingą futbolininkų kartą, iš kurių daugelis jau užima lyderio pozicijas geriausiuose Europos klubuose. Neatsitiktinai belgai buvo vadinami paslėptais turnyro favoritais.

Kaip Belgija žaidė 2014 m. FIFA pasaulio taurėje

Belgijos rinktinė 2014 m. Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje buvo H grupėje. Europiečių varžovai buvo rusai, alžyriečiai ir pietų korėjiečiai.

Pirmąsias rungtynes turnyre Belgijos komanda sužaidė su Alžyru. Tik antrajame kėlinyje europiečiai sugebėjo pakeisti susitikimo rezultatą, laimėję geros valios pergalę rezultatu 2 - 1.

Antrose grupės etapo rungtynėse belgai paskutinėmis minutėmis sujaudino Rusijos rinktinės sirgalius. Belgija įveikė Rusiją minimaliu rezultatu 1 - 0. Tai suteikė Wilmotso mokesčiams geras galimybes iš pirmosios vietos patekti į atkrintamąsias iš H grupės.

Paskutinėse grupės varžybų rungtynėse belgai 1 - 0. įveikė Pietų Korėją. Taigi belgų žaidėjai pasaulio čempionato starte iškovojo tris pergales ir iš pirmos vietos H grupėje pateko į 1/8 finalo varžybas. turnyras.

Pirmieji varžovai eliminavimo rungtynėse belgams buvo JAV rinktinės žaidėjai. Belgijos ir JAV rungtynėse publika regėjimo metu nematė jokių tikslų. Tik per papildomas trisdešimt minučių belgams pavyko pasiekti pergalę 2 - 1.

Ketvirtfinalio rungtynėse Belgijos žaidėjai susidūrė su argentiniečiais (būsimaisiais čempionato finalininkais). Europiečiai praleido ankstyvą įvartį, kuris buvo lemiamas rungtynėse. Belgija pralaimėjo rezultatą 0 - 1 ir iškrito iš turnyro ketvirtfinalyje.

Belgų patekimas į aštuonias geriausias pasaulio taurės komandas gali būti laikomas visiškai priimtinu rezultatu Belgijos futbolo federacijai. Talentinga belgų karta išgarsėjo Brazilijos futbolo aikštėse.