Urugvajus - Kosta Rika: Pirmoji Brazilijos Pasaulio Taurės Sensacija

Fortalezoje, Castelan stadione, birželio 14 d. Prasidėjo rungtynės vienoje iš sunkiausių Brazilijos FIFA pasaulio taurės grupių. D ketverte valdantys Pietų Amerikos čempionai urugvajiečiai susitiko su Kosta Rikos rinktine.

urugvai_costa-rica

Pirmoji rungtynių pusė nesiskyrė daugeliu įvarčių įvarčių. Neutralūs sirgaliai turėjo visas teises pripažinti, kad tai buvo vienas nuobodžiausių kėlinių turnyre. Tačiau vienas stadiono, kuriame telpa apie 64 000 žiūrovų, įvartis tikrai įvyko. Rezultatą iš baudos aikštelės atidarė vienas geriausių pasaulio puolėjų, urugvajietis puolėjas Edinsonas Cavani. Urugvajus išsiveržė į priekį 1 - 0. Atrodė, kad po pertraukos Pietų amerikiečiai išspaus varžovą. Bet iš tikrųjų viskas pasisuko kitaip.

Antrajame kėlinyje Kosta Rika pasirodė tarsi kita komanda. Pradėjo pasirodyti įdomios Centrinės Amerikos atstovų atakos, o urugvajiečiai nieko neparodė priekyje. Campbello įvartis 54-ąją minutę buvo gana natūralus. Kosta Rikos žaidėjas smūgiavo vartininką Muslera iš už baudos aikštelės ribų.

Po trijų minučių Duarte išvedė Kosta Riką į priekį 2 - 1. Šis įvykis jau buvo šokas Urugvajaus komandai. Pastarajam pavyko praleisti du kartus per tris minutes.

Reikia pripažinti, kad Urugvajaus rinktinė, įmetusi du įvarčius, negalėjo nieko sukurti prie varžovų vartų. Priešingai, 84 minutės buvo lemtingos Pietų amerikiečiams. Pavaduojantis Urenya įmuša trečią įvartį po puikaus prasiskverbimo perdavimo į Urugvajaus baudos aikštelę. 3 - 1 Kosta Rika naudai.

Finalinis rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo pagrindinę pirmųjų trijų žaidimo dienų sensaciją pasaulio taurėje. Kosta Rikos gyventojai sugebėjo įveikti Urugvajaus rinktinę rezultatu 3 - 1.