M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiama Urugvajus - Anglija

Birželio 19 d., Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje, Urugvajaus ir Anglijos rinktinės susitiko antrajame B grupės ture. Abi komandos buvo nugalėtos pirmajame ture, todėl rungtynės San Paule turėjo būti vienos svarbiausių abiem komandoms. Pralaimėjimo atveju nacionalinės komandos sumažintų savo galimybes išeiti iš mirties grupės.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiama Urugvajus - Anglija

Visi San Paulo stadiono tribūnose esantys sirgaliai tikėjosi putojančio, įspūdingo ir aistringo futbolo. Daugelis žiūrovų nekantriai laukė šių rungtynių, nes suprato, kad šiame žaidime viską gali nuspręsti rinktinės.

Rungtynės iš tiesų pasirodė labai įdomios ir įdomios. Pirmąją pavojingą akimirką sukūrė britai. Padavęs standartą, Rooney galva iš pusės metro smūgiavo į tuščius vartus. Visi britų gerbėjai griebė už galvos, o pats Rooney būtų padaręs tą patį, jei tik jis nebūtų pakibęs per streiką ore. Urugvajiečiai atsakė pavojingu smūgiu, tačiau kamuolys praleido centimetrus nuo vartų linijos.

Reikia pripažinti, kad Anglija turėjo daugiau kamuolio, tačiau jie buvo pirmieji. 39-ąją minutę dirbo Pietų Amerikos puolėjų būrys Cavani - Suarezas. Pirmasis atidavė nuostabų perdavimą tiksliai Suarezo galva, o rezultatas rungtynėse buvo atidarytas. Urugvajiečių džiaugsmui nebuvo ribų, nes tai buvo labai svarbus kamuolys.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai daugiau įvarčių nematė. Atsisakymas įvyko antroje susitikimo pusėje.

Po pertraukos britai prispaudė urugvajus prie vartų. Labiausiai pavojingi buvo futbolo protėvių išpuoliai, tačiau įvarčiui neužteko nemažai. Kėlinio viduryje Wayne'as Rooney smūgiavo į Muslerą iš beveik 9 metrų. Akimirka buvo pavojingiausia. Niekas neapsaugojo britų puolėjo baudos aikštelėje. Aukštos klasės meistras privalo suvokti tokias akimirkas.

Tačiau Rooney vis tiek įmušė įvartį. 75-ąją minutę jis uždarė perdavimą iš šono ir išlygino rezultatą. Urugvajus neatsilaikė nemažai. Buvo jausmas, kad dabar britai uždės varžovą. Tačiau futbolas nenuspėjamas. 85-ąją minutę Muslera perima kamuolį toli į priekį, Cavani kovoja su britų gynėju dėl jojimo kamuolio. Tai galiausiai lemia tai, kad Luisas Suarezas iškrenta į pasimatymą su Hartu. Stipriausias smūgis ir rezultatas vėl buvo Urugvajaus naudai - 2 - 1. Po tokio sukrėtimo britai bandė atsigauti, tačiau to padaryti negalėjo.

Rungtynių herojumi tapęs Luisas Suarezas buvo pakeistas. Ir teisėjas su paskutiniu švilpuku užfiksavo Urugvajaus pergalę. Pietų Amerikos gerbėjai su ašaromis akyse džiaugėsi šiuo įvykiu. Pats Suarezas beveik verkė iš laimės. Bet tai tik turnyro pradžia.

Urugvajiečių pergalė žymiai padidino galimybes patekti į grupę, o britai gali tikėtis stebuklo. Daug kas priklausys nuo kitų rungtynių Italijos - Kosta Rikos. Bet kokiu atveju situacija mirties grupėje yra labai paini.