M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiama Japonija - Graikija

Birželio 19 dieną Natalo mieste vyko kitos pasaulio taurės varžybos C grupėje. Per antrąjį turą susitiko Japonijos ir Graikijos komandos. Abi komandos pralaimėjo debiutuodamos pasaulio taurės varžybose Brazilijoje, todėl antrojo turo rungtynės buvo labai svarbios kiekvienai komandai.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiama Japonija - Graikija

Žaidimas prasidėjo ramiai. Nei japonai, nei graikai neplanavo iškart numalšinti oponento. Tokį įspūdį žiūrovas paliko po pirmųjų rungtynių minučių. Jei buvo greito kamuolio trenerio tikslas, tai akivaizdu, kad abiem komandoms nepavyko to įvykdyti. Palyginti su kitomis dienos rungtynėmis, šis žaidimas buvo nuobodus. Pavojingų momentų buvo nedaug.

Pirmojo kėlinio herojus buvo teisėjas, kuris 45 minučių pabaigoje už dvi geltonas korteles pašalino Graikijos rinktinės kapitoną Katsouranį. Iš pavojingų momentų galite prisiminti „Honda“baudos smūgį, tačiau graikų vartininkas buvo vietoje ir atspindėjo japonų atsiųstą kamuolį.

Komandos į pertrauką išvyko nuliniu balu, kuris negalėjo įtikti nė vienai komandai.

Antrajame kėlinyje japonai turėjo pranašumą pavojingais momentais. Po kampinio smūgio 60-ąją minutę galima išskirti Heko smūgį galva. Japonų vartininkas gelbsti komandą. Tada azijiečiai sukūrė ūmias situacijas. Taigi 68-ąją minutę Okubo po gero perdavimo sugebėjo iš poros metrų nepatekti į tuščius vartus. Tai buvo geriausias visų rungtynių momentas. Siaubinga klaida ir nuliai lieka rezultatų suvestinėje. Kiek vėliau, 71 minutę, japonai vėl praleido progą įmušti įvartį. Uchida praleido taikinį iš kelių metrų.

Galutinis rungtynių rezultatas buvo 0 - 0. Šis rezultatas netiko nė vienai komandai. Graikai ir japonai renka po vieną tašką ir turi tik minimalias galimybes patekti į grupę.