M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiama Hondūre - Šveicarija

Birželio 25 dieną Brazilijos mieste Manause Šveicarijos rinktinė sužaidė paskutines varžybas grupės etape FIFA pasaulio taurėje Brazilijoje. Europiečių varžovai buvo Hondūro komanda, kuri nebeturėjo progos tęsti kovos lemiamame turnyro etape.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiama Hondūre - Šveicarija

Šveicarams reikėjo pergalės. Tuo pat metu europiečiai tikėjosi, kad Ekvadoro komanda neįveiks Prancūzijos lygiagrečiose rungtynėse. Šveicarijos žaidėjai mačą pradėjo labai aktyviai. Jau pirmosiomis minutėmis Hondūro žaidėjams pradėjo rodytis akimirkos. Jau 6-ąją minutę šveicarų puolėjas Shaqiri pelno nuostabiai gražų kamuolį. Djerdanas smūgiavo iš vidutinio nuotolio į tolimąjį varžovo vartų vartą. Šveicarai išsiveržė į priekį rezultatu 1 - 0.

Po to europiečiai nemažino greičio. Jie ir toliau aktyviai ir pavojingai puolė. Rezultatas buvo antras Hondūro įvartis. Šveicarai atliko greitą ataką, kurios dėka Shaqiri ėjo vienas prieš vieną su Hondūro vartininku. Puolėjas lengvai aplenkė vartininką ir padidino rezultatą 2 - 0 europiečių naudai.

Vyriausiojo rungtynių teisėjo švilpukas komandai pasiuntė pertrauką su šveicarų pranašumu dviem įvarčiais.

Antroje pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Šveicarai buvo geresni, atakavo pavojingiau, turėtą pranašumą turėjo europiečiai. Galutinis taisyklingumas buvo trečiasis Shakiri įvartis 71-ąją minutę. Šveicarų puolėjas pasirodė turnyre visoje savo šlovėje, lemiamose grupės rungtynėse išleidęs „hat trick“.

Šveicarija rezultatu 3 - 0 pranoksta Hondūras ir patenka į pasaulio taurės atkrintamąsias varžybas iš antrosios vietos. 1/8 finalo varžybose europiečių varžovai bus baisūs argentiniečiai.