M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiamas JAV Ir Portugalijos žaidimas

Birželio 22 d., Vykstant antram futbolo pasaulio čempionato žaidynių etapui, susitiko varžovai G grupėje. Brazilijos mieste Manause į stadiono aikštelę įžengė JAV ir Portugalijos rinktinės. Rungtynės buvo labai svarbios galutinių vietų pasiskirstymo grupėje požiūriu, nes portugalai pralaimėjo pirmąjį susitikimą, o amerikiečiai galėjo užsitikrinti kelią į kitą etapą.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiamas JAV ir Portugalijos žaidimas

Žaidimo pradžia buvo pažymėta greitu įvarčiu. Jau 5-ąją rungtynių minutę portugalas Nani pasinaudojo amerikiečių gynybos vangumu ir susitikime atidarė rezultatą. 1 - 0 greitai pirmavo portugalams.

Po šio įvykio rungtynės perėjo į ramų režimą, tačiau negalima sakyti, kad žaidimas vyko be pavojingų momentų. Verta pripažinti, kad JAV rinktinės žaidėjai pirmajame kėlinyje dažniau kėlė grėsmę varžovų vartams. Amerikiečiai kelis kartus pavojingai šaudė į portugalų vartus iš tolimų distancijų. Europiečiai taip pat bandė pulti, tačiau jie negalėjo sukurti super vaidmenų momentų. Portugalijos sirgalių nelaimei, komandos lyderis ir kapitonas Cristiano Ronaldo neparodė putojančio futbolo.

Pirmoji susitikimo pusė baigėsi minimaliu rezultatu 1 - 0 europiečių naudai, tačiau jautėsi, kad JAV žaidėjai taip lengvai neatsisakys trijų taškų.

Antrajame kėlinyje žymiai papildė JAV rinktinės žaidėjai. Amerikiečiams ėmė kilti vis palankesnės situacijos įmušti europiečių vartus. Pastarojo varpas nuskambėjo 55 minutę, kai Bradley per stebuklą neįmušė. Portugalijos gynėjas išvalė kamuolį nuo vartų linijos.

Cristiano Ronaldo žaisdamas ir toliau rodė savo nepasiruošimą čempionatui. Galbūt tai paveikė ir kitus Portugalijos žaidėjus. Dėl to tai lėmė, kad 64-ąją minutę Jermainas Jonesas išlygino rezultatą. Po kampinio smūgio kamuolys atšoko amerikiečiui, kuris atliko tiksliausią smūgį iš už baudos aikštelės ribų. Rezultatas tapo lygus.

81 minutę amerikiečių žaidėjai antrą kartą sukrėtė Portugalijos komandos gerbėjus. Po sumaišties europiečių baudos aikštelėje kamuolys atšoko į laisvą vietą JAV žaidėjui, kuris atliko patikrintą perdavimą Dempsey. 2 - 1, o JAV komanda džiūgauja. Atrodė, kad amerikiečiai neatsisakys pranašumo. Jie turėjo daugiau progų įmušti, kartais atrodė geriau aikštėje. Galime sakyti, kad „Klinsman“komanda nusipelnė pergalės. Tačiau amerikiečiui gana nedaug trūko.

Teisėjas pridėjo 5 minutes prie įprasto rungtynių laiko. Portugalai bandė pulti, o šie impulsai buvo apdovanoti. Kai iki susitikimo pabaigos liko 30 sekundžių, Ronaldo pakibo į baudos aikštelę, o Silvestre Varela galva galva išlygino rezultatą.

Galutinis rungtynių rezultatas yra kovos lygiosios 2 - 2, kuri Portugalijai netinka. Dabar europiečiams reikia daug laimėti prieš Ganą ir tikėtis, kad Vokietija įveiks JAV komandą.