„MFM-2015“ledo Ritulys: Kaip Buvo žaidžiamas Čekijos Ir Rusijos žaidimas

Pirmosiomis naujojo 2015 m. Maskvos laiko valandomis Kanados mieste Toronte Rusijos ledo ritulio rinktinė sužaidė paskutines pasaulio jaunimo čempionato grupės varžybas. Rusų varžovais buvo Čekijos rinktinės ledo ritulininkai.

„MFM-2015“ledo ritulys: kaip buvo žaidžiamas Čekijos ir Rusijos žaidimas

Rusijos jaunimo ledo ritulio rinktinei nuo antrosios vietos B grupėje iki „MFM-2015“atkrintamųjų varžybų etapo rusai turėjo įveikti Čekijos rinktinę. Tačiau rungtynės rusams buvo toli gražu ne pats geriausias būdas.

Pirmąją pavojingą ataką surengė Bragino auklėtiniai, tačiau Rusijos ledo ritulininkams nepavyko realizuoti išėjimo du prieš vieną. Jaunieji Čekijos ledo ritulininkai po susitikimo atidarymo minučių priprato prie šios vietos, o tai atsispindėjo galutinėje smūgio į taikinį statistikoje. Čekai 4 kartus metė rusus (12 smūgių prieš 3). Logiškas pirmojo periodo rezultatas - Patricko Zdraglio ritulys 12-ąją minutę. Pirmasis susitikimo segmentas baigėsi minimaliu Čekijos rinktinės pranašumu.

Antrajame laikotarpyje Rusijos komanda stengėsi aktyviau veikti prie varžovų vartų, tačiau mūsų komandos puolimo žaidime nieko pozityvaus nepastebėta. Rusų gynyboje taip pat kilo problemų, dėl kurių atsirado antroji praleista ritulys. Pavelas Zaha 25-ąją minutę padidino čekų pranašumą. Po to rusams pavyko gauti teisę į baudos metimą. Bet Ivanas Barbaševas nepasinaudojo situacija. Tiesa, rusų puolėjui antruoju laikotarpiu vis tiek pavyko nutraukti rezultatą. 36-ąją minutę Barbashevas atkovojo vieną įvartį. Tikslas buvo įmuštas, kai mūsiškiai žaidė daugumą. Antrasis laikotarpis baigėsi minimaliu čekų pranašumu 2: 1.

Paskutiniame „dvadtsatiminutke“rusai nesugebėjo atsilyginti rezultato spragai, priešingai, paskutiniuoju laikotarpiu Rusijos komanda praleido dar du kartus. 43-ąją minutę Patrickas Zdragalas padidino Čekijos rinktinės persvarą. Paskutinę susitikimo minutę rusai praleido paskutinius rungtynių įvarčius į tuščius vartus. Ondřej Kashe įmušė įvartį prieš Čekijos rinktinę. Galutinis rungtynių rezultatas yra 4: 1 Čekijos jaunimo rinktinės naudai.

Rusijos nacionalinės komandos pralaimėjimas iš Čekijos komandos leido rusams užimti tik trečią vietą B grupėje. Dabar jaunieji JAV rinktinės ledo ritulininkai ketvirtfinalio etape taps Bragino auklėtinių varžovais.