M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Buvo žaidžiamas JAV Ir Vokietijos žaidimas

Vokietija paskutines rungtynes futbolo čempionato grupių etape Brazilijoje žaidė birželio 26 dieną Resifės mieste. Dalyvaudami 41 000 žiūrovų, vokiečiai kovojo su JAV rinktine.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: kaip buvo žaidžiamas JAV ir Vokietijos žaidimas

Vokietijos komanda jau buvo užsitikrinusi savo kelią į kitą turnyro etapą, tačiau pralaimėjimas rungtynėse galėjo sumažinti vokiečių paskutinę antrąją vietą G grupėje. JAV komanda galėjo pasitenkinti lygiosiomis, kad neišlaikytų. turint omenyje Portugalijos ir Ganos komandų susitikimo rezultatus. Amerikiečiai, atsižvelgdami į taškų surinkimą rungtynėse su vokiečiais, taip pat pateko į pasaulio taurės aštuntfinalį.

Žaidimas prasidėjo nuo vokiečių dominavimo. Sunkus spaudimas, didesnis kamuolio valdymas - visa tai privertė Vokietijos rinktinę pasinaudoti pirmosiomis 15 rungtynių minučių. Tačiau reikšmingų taškų progų nebuvo sukurta.

Pradėję nuo kėlinio vidurio, amerikiečiai įprato ir šiek tiek išlygino žaidimą. JAV rinktinė dažniausiai naudojo tolimus perdavimus priekinės linijos puolėjams, tačiau tai nedavė norimo rezultato. Prie JAV rinktinės vartų vokiečiai taip pat nesukūrė nieko pavojingo. Reikia pripažinti, kad pirmasis kėlinys pasirodė ne tik be tikslo, bet ir šiek tiek nuobodus.

Antroje susitikimo pusėje žiūrovai vis tiek matė vieną įvartį. 55-ąją minutę Thomas Mulleris puikiu smūgiu iš baudos linijos pasiuntė kamuolį į amerikiečių vartų kampą. Šis tikslas turnyre vokiečiui jau tapo ketvirčiu. Vokietija pirmavo 1 - 0.

Įmušus įvartį prie vokiečių vartų nebuvo pastebėti jokie JAV rinktinės aktyvumo pliūpsniai, o ir patys vokiečių žaidėjai įmušti neskubėjo. Tik sutrumpintu laiku kilo pavojingiausias momentas. Amerikiečiai galėjo laimėti, tačiau „Netsev Lam“kapitonas išgelbėjo savo komandą. JAV žaidėjas pavojingai smūgiavo į Neuerio vartus, tačiau Lamas stumdydamas kamuolį blokavo kamuolį į vartus.

Galutinis susitikimo rezultatas 1 - 0 Vokietijos naudai iš pirmos vietos nukelia vokiečius į turnyro atkrintamąsias varžybas. JAV komanda užima antrąją vietą, nes portugalams nepavyko įveikti Ganos iš esmės. Geriausiu skirtumu tarp įmuštų ir praleistų įvarčių amerikiečiai lenkė Cristiano Ronaldo komandą.