M. FIFA Pasaulio Taurė: Koks Buvo žaidimas Šveicarija - Ekvadoras

Birželio 15 dieną „Quartet E“komandos stojo į kovą pasaulio taurėje. Pirmosiose grupės rungtynėse Brazilijos sostinėje, puikaus puolėjo Garrinchi vardu pavadintame stadione, vyko Šveicarijos rinktinės ir Ekvadoras.

gruppa_mundiala

Prieš prasidedant susitikimui, europiečiai buvo laikomi favoritais, nes jų sąrašas atrodė galingesnis. Šveicarai turi keletą pripažintų lyderių, kurie žaidžia geriausiuose Italijos klubuose ir kitose Europos komandose. Tačiau ekvadoriečiai įtraukė ir legionierių iš Europos. Rungtynės pasirodė labai užsispyrusios.

Pirmasis kėlinys buvo prisimintas dėl lygiaverčio žaidimo, tačiau rezultatą atidarė ekvadoriečiai. Po seto iš kairio krašto į Šveicarijos baudos aikštelę pateko kryžius, kuris baigėsi įvarčiu. 22-ąją minutę Antonio Valencia galva nukreipė kamuolį į tinklą. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi minimaliu Pietų amerikiečių pranašumu.

Pažymėtina, kad abi komandos tolimais smūgiais bandė rasti laimę prie priešo vartų. Kelis kartus Šveicarijos žaidėjai pavojingai šaudė iš už baudos aikštelės ribų.

Antroji pusė prasidėjo gyvai. 47 minutę po kampinio Šveicarija išlygina rezultatą. Mahmedi siunčia kamuolį į ekvadoriečių vartus ir rezultatas tampa lygus.

Nuo antrojo kėlinio vidurio susidarė įspūdis, kad šveicarai yra fiziškai stipresni. 70-ąją minutę europiečiai netgi įmušė įvartį. Tačiau teisėjas atšaukė įvartį dėl užpuolimo pozicijos.

Rungtynių pabaiga pasirodė žavi. Kiekviena komanda paskutinėmis minutėmis bandė išplėšti pergalę. Ekvadoriečiai paskutinėje atakoje galėjo įmušti kamuolį, tačiau neišnaudojo momento, o tai paskatino šveicarų kontratakos veiksmus. 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos šveicaras Seferovičius įvarė kamuolį į Ekvadoro vartus. Europiečiai iškovoja pergalę 2 - 1 ir išplėšė tris taškus paskutinėmis susitikimo sekundėmis.

Nors pasaulio taurė žiūrovams dovanoja bekompromises rungtynes. Nagrinėjamas susitikimas nebuvo išimtis.