M. FIFA Pasaulio Taurė: Koks Buvo Japonijos Ir Kolumbijos žaidimas

Kolumbija jau užsitikrino vietą pasaulio taurės atkrintamosiose varžybose. Japonai turėjo mažai šansų išlipti iš C grupės. Tam azijiečiai turėjo įveikti kolumbiečius ir tikėtis palankių varžovų, žaidžiančių lygiagrečiose rungtynėse (Dramblio Kaulo Krantas - Graikija) susitikimo.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: koks buvo Japonijos ir Kolumbijos žaidimas

Kolumbiečiai ir japonai birželio 24 dieną išėjo į aikštę Brazilijos mieste Cuiaba. Pietų amerikiečiai jau užsitikrino patekimą į lemiamą turnyro etapą. Visas klausimas buvo, kokia bus galutinė vieta C grupėje Kolumbijai. Varžovai jau buvo žinomi. Pirmieji kaimyninėje grupėje buvo Kosta Rikos žaidėjai, o antrieji - Urugvajaus komanda.

Žaidimas buvo žaidžiamas labai lėtai. Kolumbijos rinktinė pradiniame etape iš bazės sudarė tik tris žaidėjus. Bet tai radikaliai nepaveikė žaidimo kokybės. Nepaisant to, kad japonai pirmąjį kėlinį daugiausia laiko turėjo kamuolį, rezultatą atidarė Pietų Amerikos gyventojai. 16-ąją minutę Cuadrado iš baudos aikštelės pakeitė numerius švieslentėje. Kolumbiečiai pirmavo 1 - 0.

Japonai mažai darydavo puolimo veiksmus. Galime pastebėti kelis smūgius iš seto prieš Kolumbijos vartininko vartus. „Honda“smogė kumščiu, tačiau tai nepadėjo įveikti pietų amerikiečių.

Tačiau azijiečiai vis tiek atšoko paskutinėmis kėlinio sekundėmis. Okazaki, tarnavęs „Honda“, pataikė į Kolumbijos rinktinės vartus. Taigi, komandos pertraukėlės išėjo vienodais balais - 1 - 1.

Antrąjį kėlinį kolumbiečiai pradėjo atakomis. Jau 55-ąją rungtynių minutę Martinezas pasiuntė antrąjį įvartį į azijiečių vartus. Jacksonas smūgiavo į tolimąjį kampą iš už baudos aikštelės ribų, nepalikdamas jokių galimybių japonų vartininkui.

Po dar vieno praleisto įvarčio japonai bandė perkelti žaidimą į Kolumbijos aikštės pusę. Kartais azijiečiai sulaukė daug žadančių atakų, tačiau jie nesugalvojo įvarčio.

Kolumbiečiai žaidė kontratakose. Vienas iš tų 82-ąją minutę priveda prie trečiojo įmušto įvarčio. Jacksonas Martinezas pataikė dublį. Puolėjas baudos aikštelėje pašalino japonų gynėją ir taikliausiu smūgiu iš kairės kojos pasiuntė kamuolį į tolimąjį azijiečių vartų kampą. Kolumbija išsiveržė į priekį rezultatu 3 - 1.

90-ąją minutę Rodriguezas nustatė galutinį triuškinamą rezultatą. Jis, baudos aikštelėje įveikęs Japonijos gynėją, grakščiu smūgiu metė azijiečių vartininką.

Galutinis susitikimo rezultatas yra 4 - 1 Kolumbijos naudai. Pietų amerikiečiai iš pirmosios C grupės vietos iškyla iki atkrintamųjų čempionato rungtynių, savo žaidimu parodydami, kad ne tik Brazilijos ir Argentinos komandos gali būti laikomos turnyro favoritėmis. Daugelis ekspertų gali išreikšti mintį, kad kolumbiečiai čempionate rodo aukščiausios kokybės ir įspūdingiausią futbolą.