M. FIFA Pasaulio Taurės Aštuntfinaliai: Kolumbija - Urugvajus

Birželio 28 d. Rio de Žaneire Brazilijoje vyko antrosios FIFA pasaulio taurės aštuntfinalio varžybos. Garsiajame „Maracanã“stadione Kolumbijos rinktinė susitiko su Urugvajaus rinktine.

2014 m. FIFA pasaulio taurės aštuntfinaliai: Kolumbija - Urugvajus

Kolumbijos ir Urugvajaus rinktinių rungtynės buvo laikomos viena iš labiausiai nenuspėjamų tarp pirmųjų aštuonių futbolo pasaulio taurės atkrintamųjų varžybų. Tai nėra atsitiktinumas, nes abi komandos turi kokybišką žaidėjų pasirinkimą, galinčius pasiekti rezultatą. Žaidimas buvo vertinamas kaip užsispyręs ir linksmas.

Tiesą sakant, viskas pasisuko kiek kitaip. Kolumbijos komanda savo gerbėjus ir toliau džiugino kokybišku futbolu, kuriam net urugvajiečiai negalėjo priešintis. Pirmoje žaidimo pusėje dominavo kolumbiečiai. Buvo aišku, kad šios komandos žaidėjai geriau tvarkė kamuolį, jų atakos buvo kiek geresnės ir pavojingesnės. Todėl natūralus pirmojo kėlinio rezultatas buvo Jameso Rodriguezo įvartis 28-ąją susitikimo minutę. Kolumbijos puolėjas paėmė savo partnerio žirgo perdavimą ant krūtinės ir antru prisilietimu smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų. Smūgis pasirodė ne tik efektyvus, bet ir efektyvus. Kamuolys nukrito tiesiai po skersiniu ir atšoko nuo vartų virpsto. Šis Rodriguezo įvartis yra vienas gražiausių įvarčių čempionate. Kolumbija pirmauja 1: 0.

Prieš pertrauką kolumbiečiai neleido urugvajiečiams sukurti taškų įvarčių, rezultatas švieslentėje liko nepakitęs - Kolumbija laimėjo 1 - 0.

Antrąją susitikimo pusę kolumbiečiai pradėjo labai aktyviai. Kaip ir pirmajame kėlinyje, buvo juntamas šios komandos žaidėjų pranašumas. Rezultatas buvo antrasis Jameso Rodriguezo įvartis 50-ąją minutę. Po nuostabios Kolumbijos žaidėjų atakos Rodriguezas kamuolį numetė tiesiai prieš vartus. Puolėjui įmušti dar vieną įvartį rungtynėse nebuvo sunku. Kolumbija pirmavo 2 - 0. Šios rinktinės sirgalių džiaugsmas neturėjo ribų, nes Kolumbijos žaidėjai varžovą įveikė tarsi lengvai.

Įmušus įvartį Kolumbija atidavė teritoriją Urugvajui, tačiau pastarieji negalėjo tuo pasinaudoti. Galima išskirti porą pavojingų smūgių iš vidutinio nuotolio, taip pat išėjimą į Pereiros vartus, tačiau šios situacijos nesibaigė sugavus Kolumbijos vartus.

Galutinis susitikimo rezultatas - 2 - 0 kolumbiečių naudai. Urugvajus eina namo, o Kolumbijos žaidėjai ketvirtfinalyje susitiks su Brazilija, neturėdami aiškaus šios poros favorito. Jei kolumbiečiai sugebės nugalėti čempionato šeimininkus, tai nebus sensacija, nes nuo pat pirmojo rato visas pasaulis stebi nuostabų Kolumbijos rinktinės žaidimą.