M. FIFA Pasaulio Taurės Aštuntfinaliai: Argentina - Šveicarija

Liepos 1 d., Brazilijos mieste San Paule, vyko priešpaskutinės pasaulio futbolo čempionato 1/8 finalo varžybos. Žiūrovai galėjo stebėti Argentinos ir Šveicarijos rinktinių susitikimą.

2014 m. FIFA pasaulio taurės aštuntfinaliai: Argentina - Šveicarija

Didžioji rungtynių dalis buvo kova visose aikštės vietose. Tuo pačiu metu pirmajame kėlinyje žaidimas buvo nuobodus vaizdas. Žaidėjai dažniausiai ridenė kamuolį aikštės centre. Argentinos komanda turėjo nedidelį pranašumą, tačiau tai nesukėlė pavojingų momentų. Šveicarai bandė kontratakuoti, tačiau ir tai neatrodė pavojinga. Iš pirmo kėlinio galima prisiminti tik vieną akimirką - vienas iš šveicarų žaidėjų iššovė iš mirtinos pozicijos, tačiau Argentinos vartininkas Romero išgelbėjo komandą.

Pirmasis kėlinys baigėsi nuobodžiu be vartų lygiosiomis.

Antroje susitikimo pusėje argentiniečiai pridūrė. Jau galime kalbėti apie reikšmingą Pietų Amerikos gyventojų persvarą. Argentinos žaidėjai atliko daugiau nei 20 smūgių į varžovų vartus. Kartais vartininkas gelbėjo europiečius. Šveicarai ir toliau žaidė kontratakose, tačiau europiečių gerbėjai nematė jokių super vaidmenų momentų.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 0 - 0. Tai buvo nuobodžiausia 90 minučių atkrintamosiose varžybose.

Per pratęsimą Pietų amerikiečiai vėl spaudė, o Europos komanda išsilaikė. Pagrindiniu argentiniečių veiksmu galima laikyti tik spaudimą ant Šveicarijos vartų, tačiau tai neatnešė rezultatų.

Žaidimas pratęsime buvo sumažintas iki lygiosiomis įvarčio, tačiau 118-ąją minutę argentiniečiai įmušė įvartį. Angelas Di Maria po Messi perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus. Argentiniečių džiaugsmas buvo toks, tarsi komanda būtų bent patekusi į pusfinalį. Tai rodo, kad Messi komanda labai sunkiai laimi kiekvienose rungtynėse.

Šveicarai, regis, neturėjo jėgų atsigauti. Tačiau paskutinėmis susitikimo minutėmis Argentina buvo išsaugota keliais centimetrais. Arkliui įžengus į baudos aikštelę, Džhemiley smūgiavo galva į Romero vartus. Kamuolys pataikė į virpstą. Europiečiams iki tikslo trūko gana nedaug. Paskutinė ataka mače europiečiams buvo pavojingas baudos smūgis šalia argentiniečių vartų, tačiau jiems nepavyko realizuoti šio momento.

Argentina stengiasi patekti į ketvirtfinalį po minimalaus laimėjimo 1-0 ir laukia varžovo iš Belgijos ir JAV poros. Kartu reikia pažymėti, kad Argentinos komanda nerodo geriausio turnyro žaidimo. Pietų amerikiečių kapitonas Messi dar kartą nepasirodė lemiamose rungtynėse, o kai kuriomis akimirkomis žaidė tiesiog blogai ir nevertai vieno geriausių pasaulio žaidėjų titulo.