Rusija - Pietų Korėja: Tai, Ką žiūrovai Matė Kujavoje

Daugeliui Rusijos futbolo gerbėjų pasaulio taurė iš tikrųjų prasidėjo tik birželio 17 d., Kai Rusijos rinktinė įžengė į aikštę Brazilijos mieste Cuiaba ir sužaidė pirmąsias rungtynes su Pietų Korėja. Tai buvo paskutinis pirmojo rato žaidimas N.

Rossija - Koreya_

Rusijos futbolo gerbėjams žaidimas pasirodė labai nervingas ir įtemptas, o neutralūs sirgaliai tribūnose atvirai nuobodžiavo. Rungtynės prasidėjo labai lėtai. Galbūt aikštėje viešpatavęs karštis kliudė žaidėjams parodyti visą atakos potencialą. Tačiau negalima visko kaltinti oru.

Po pirmųjų rungtynių visose pasaulio taurės grupėse galima daryti išvadą, kad komandos skirstomos į labai įgudusias, pajėgias ir silpnas. Neutraliam žiūrovui sunku pasakyti, kurią grupę klasifikuoti Rusiją ir Pietų Korėją. Vis dėlto verta paminėti, kad žiūrovai tribūnose ir prie televizorių tikėjosi daugiau. Žaidimas nebuvo tikra futbolo puota ir šventė. Aikštėje vyko griežtas darbas, žaidėjai atidavė visas jėgas, tačiau abiem komandoms pirmame kėlinyje sukurti nepavyko. Reti tolimi smūgiai, perėjimai iš seto neatnešė norimo rezultato nei vieniems, nei kitiems. Todėl per pertrauką švieslentėje degė liūdni nuliai.

Po pertraukos tempas nepadidėjo. Pirmąjį pavojingą smūgį į vartus padarė rusai. Pietų Korėjos vartininkas atmušė kamuolį po smūgio iš už aikštės ribų. Korėjiečiai atsakė natūra. Po galingų tolimų smūgių Igoris Akinfejevas stengėsi pataikyti į kamuolius. Atrodytų, kad niekas nenumatė Rusijos rinktinės bėdų, tačiau 68-ąją minutę Lee Kyung Ho atlieka dar vieną tolimą smūgį, o Rusijos rinktinės vartininkas padaro siaubingą klaidą. Kamuolys išslydo iš Akinfejevo rankų ir klastingai peržengia vartų liniją. Korėjiečiai išsiveržė į priekį rezultatu 1 - 0.

Rusijos rinktinė tapo aktyvesnė po įmušto įvarčio. Rusai pradėjo pulti su dideliu noru. Gali būti, kad keitimai 60-ąją minutę suvaidino svarbų vaidmenį rungtynėse. Aikštelėje pasirodė Dzagoevas ir Keržakovas. Būtent jie turėjo prisiimti lyderystės naštą puolant Rusijos rinktinei. Laimei, pakeitimai pasiteisino.

74-ąją minutę Keržakovas palygina rezultatą po smūgio į Dzagoevą ir vartininko šurmulį. 1 - 1 - Rusijos gerbėjai jaučiasi geriau. Tik po to žiūrovai pamatė tikrąjį rusų norą eiti į priekį. Tačiau jiems nepavyko įmušti dar vieno įvarčio. Reikia pripažinti, kad rusų atakoms trūko intelekto, kūrybiškumo ir įgūdžių.

Galutinis susitikimo rezultatas - 1 - 1. Šis burtas tapo trečiuoju turnyre. Rusija ir Pietų Korėja gauna po vieną tašką ir yra suskirstytos į 2 ir 3 vietas H grupėje, užimdamos Belgijos rinktinės lyderystės pozicijas.