Kaip Vyko Rusijos Ir Lenkijos Varžybos „Euro 2012“varžybose

Rusijos ir Lenkijos futbolo rungtynių rezultatas paliko varžovams geras galimybes patekti į „Euro 2012“ketvirtfinalį. Tačiau kitos rungtynės nepateisino sirgalių lūkesčių, o komandos, kurios buvo laikomos savo grupės favoritėmis, iškrito iš turnyro.

Kaip vyko Rusijos ir Lenkijos varžybos „Euro 2012“varžybose

Antrąsias „Euro 2012“rungtynes Rusijos rinktinė sužaidė su vienu iš turnyro šeimininkų - Lenkijos komanda. Grupės etapo susitikimas įvyko Varšuvoje, Nacionaliniame stadione.

Rungtynių pradžia Rusijos rinktinei pasirodė sunki. Abiejų komandų sportininkai jaudinosi ir padarė priverstinių klaidų. Šeimininkai puolė dažniau, nors kamuolį labiau turėjo Rusijos rinktinės žaidėjai.

Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje Alanas Dzagoevas atidarė rezultatą. 36-ąją minutę po Andrejaus Arshavino perdavimo jis prieš savo varžovus pelnė trečią įvartį turnyre. Įmušus įvartį, rusai pradėjo žaisti ne taip aktyviai, suteikdami iniciatyvą Lenkijos futbolininkams.

Stadiono savininkai džiaugsmo priežastį gavo 58-ąją susitikimo minutę. Elegantišką kamuolį į Malafeevo vartų dešimtuką pataikė Lenkijos rinktinės kapitonas Jacobas Blashchikovsky. Nuo tos akimirkos žaidimas vyko „susidūrimo kursuose“.

Žaidėjų emocijos dažnai peržengdavo tai, kas buvo leidžiama. 60-ąją žaidimo minutę namų komandos puolėjas Robertas Lewandowskis gavo įspėjimą. Jis gavo geltoną kortelę už šiurkštų smūgį Igoriui Denisovui į kojas, kuris, savo ruožtu, neliko skolingas ir užsitarnavo geltoną kortelę už pokalbį su teisėju.

Susitikimo pabaigoje Rusijos rinktinė darė spaudimą varžovo teritorijai, tačiau taktika nedavė norimo rezultato. Rusų treneris Dickas Advocaatas pakeitė Aleksandrą Kerzhakovą, vietoj kurio aikštėje pasirodė Romanas Pavlyuchenko.

Susitikimo teisėjas pridėjo tris papildomas minutes prie įprasto rungtynių laiko. Rusai galėjo išplėšti pergalę sunkiame žaidime. „Arshavin“pastangomis buvo sukurta galimybė įmušti įvartį, tačiau patikimas lenkų vartininko Przemyslavo Tytono žaidimas neleido žaidėjams ja pasinaudoti. Pačioje akistatos pabaigoje aikštės šeimininkai turėjo teisę atlikti baudos smūgį, tačiau jis taip pat nekeitė rezultato švieslentėje. Rezultatas 1: 1 - būtent su juo komandos paliko aikštę.