Kaip Vyko Rusijos Ir Čekijos „Euro 2012“varžybos

Didžiulė pergalė prieš Čekijos futbolininkus pačioje turnyro pradžioje leido komandos sirgaliams pasikliauti sėkmingu Rusijos rinktinės pasirodymu „Euro 2012“. Deja, šioms viltims nebuvo lemta išsipildyti.

Kaip vyko Rusijos ir Čekijos „Euro 2012“varžybos

Rungtynių pradžioje Čekijos rinktinės žaidėjai atrodė aktyvesni nei mūsų žaidėjai, daugiau valdė kamuolį ir jį paspaudė, kai jis buvo pamestas. Tačiau netrukus rusai susikaupė, atliko gerą ataką, kuri baigėsi kampiniu. Nuo tos akimirkos iniciatyva buvo perduota Dickui Advocaatui.

Visų rungtynių lūžis buvo epizodas 16 minutę. Dzagoevas perėmė kamuolį aikštės centre, elegantiškai nuėjo pro Čekijos žaidėjus ir perdavė kamuolį į dešinįjį kraštą puolėjui Keržakovui. Aleksandras iškart pataikė į varžovų vartus. Sportinis sviedinys pataikė į skersinį ir atšoko Alanui, kuris laiku persikėlė į baudos aikštelę. Cechas buvo priverstas pasiimti kamuolį iš savo vartų, rezultatas buvo 1: 0.

Po šio epizodo mūsų žaidėjai gavo galimybę daugiau žaisti kontratakose, įsiveržti į laisvas zonas varžovų aikštės pusėje. Romanas Širokovas tuo gerai pasinaudojo po Aršavino perdavimo, 25-ąją susitikimo minutę nustatęs galutinį pirmojo kėlinio rezultatą - 2: 0.

Antrojo kėlinio pradžia priminė pirmąsias rungtynių minutes - čekai buvo aktyvesni, tačiau dabar to jau reikalavo susitikimo eiga. Rusijos rinktinės futbolininkai prispaudė savo vartus, kuriuos sumaniai panaudojo varžovas. Tolimu kamuolio perdavimu Malafeevas liko beveik vienas su Vaclavu Pilaržu, kuris nepraleido progos įmušti įvartį. Rezultatas tapo 2: 1, išnyko patogus rusų pranašumas ir įkvėpė Čekijos rinktinę.

Arčiau paskutinio rungtynių ketvirčio abiejų komandų žaidėjai pradėjo pavargti. Čekijos rinktinė, nieko daugiau nepasiekusi, sulėtino greitį. Be to, Dickas Advocaatas gerai atspėjo pakeitimą, paleidęs Pavlyuchenko vietoj Kerzhakovo. Netrukus Romanas tapo Dzagoevo, kuris surinko dvigubą rezultatą, autoriumi.

Po trijų minučių Pavļučenko sugebėjo išsiskirti, dėka individualių veiksmų, įmušdamas gražų įvartį. 85-ąją minutę buvo atliktas dar vienas pakeitimas, kuris leido Kokorinui patekti į aikštę. Rezultatas 4: 1 visiškai atspindėjo jėgų pusiausvyrą futbolo aikštėje.