Kaip Rusijos Biatlonininkai Pasirodė Vyrų Asmeninėse Lenktynėse Pokljukoje

Turinys:

Gruodžio 6 d. Milijonai rusų stebėjo vyrų asmenines varžybas pasaulio futbolo čempionate Pokljukoje, Slovėnijoje. Kaip pasirodė Rusijos biatlono rinktinės sportininkai? Kas iš varžybose dalyvavusių sportininkų sugebėjo išlaikyti ramybę, mesti iššūkį ne tik varžovams, bet ir atsispirti rūke virš Pokljukos, slidžių sulaužytos trasos?

Distancijos biatlonininkai

Individualios 20 kilometrų varžybos turėjo prasidėti gruodžio 5 d. Jis neįvyko dėl tiršto rūko Pokljukoje. Pradžia buvo atidėta kitai dienai.

Biatlonininkai finiše

Vyrų bendra įskaita

Daugelis biatlonininkų klaidingai įvertino orų prognozę. Jie manė, kad prasidėjus varžyboms snigs, todėl nusprendė bėgti 2-oje grupėje. Martinas Fourcade'as startavo kaip ekstremaliausias dalyvis. Jis varžėsi ne tik su kitais biatlonininkais, bet ir su slidinėjimo trasa, kuri rūku dengė Pokljuką. Jo laiko kursas nebuvo didelis. Fourcade'as visą dėmesį sutelkė į šaudymą. Nukentėjęs visus taikinius ant 3 šaudymo linijų, jis turėjo dideles galimybes laimėti. Paskutiniame lenktynių etape jis liko 2-as, pralaimėjęs Vokietijos biatlonininkui Shempui. Pastarasis praleido šaudydamas, taip panaikindamas galimybę laimėti auksą.

Nuotolinis biatlonininkas

Už akių vokiečių Johanesas Kühnas pretendavo į pergalę asmeninėse vyrų varžybose. Martinas Fourcade'as susitvarkė su užduotimi. Jis nepraleido šaudymo linijos, jis 16 sekundžių lenkė Kuehną. Tačiau apie pergalę dar negalėjo būti nė kalbos, nes laiko tarpas tarp jų mažėjo. Likus 1000 metrų iki finišo linijos, jis buvo sumažintas perpus. Buvo aišku, kad Martinas Fourcade'as kontroliavo. Jis kirto finišo liniją 4 sekundėmis aplenkęs vokietį Johannesą Kühną. Savo pergale prancūzas įrodė, kad jis teisėtai laikomas išskirtiniu, išskirtiniu sportininku. Johannesas Kühnas užėmė 2-ąją poziciją. Bronzos medalį iškovojo biatlonininkas iš Austrijos Simonas Ederis. Šaudykloje vokietis nepadarė klaidų, tačiau jis parodė ne patį greičiausią laiką. Varžybas tarp vyrų užbaigė ukrainietis Sergejus Semenovas (6 vieta), Norvegijos atstovas Vetle Christiansen (11 vieta). Tarp 5 geriausių lyderių yra Slovėnijos sportininkas Jacobas Fakas, vokietis Simonas Schemmpas.

Biatlonininkai distancijos varžybose

Kaip lenktynėse įrodė biatlonininkai iš Rusijos?

Rusijos biatlonininkai pasirodė esą nepaprastai įtikinami. Mūsų sportininkai arba gerai šaudė šaudykloje, bet distancijoje parodė blogą laiką, arba atvirkščiai. Susumavus Aleksandro Loginovo ir Dmitrijaus Malyshko greitį, būtų galima laimėti medalį. Dmitrijus užėmė 12 vietą, o Aleksandras, turėdamas Fourcade ir 3 praleistų greičių greitį, atsidūrė 29 pozicijoje. Elisejevas Matvey puikiai pasirodė. Jis padarė 2 šaudymo klaidas ir buvo nustumtas į 31 poziciją. Šis rezultatas jam leido užimti 20 vietą.

Greičiausiai distancijoje save parodė norvegas Johannesas Boe. Jis kaip žaibas įveikė lenktynes ir su 3 baudomis finišavo 7-as. Martinas Fourcade'as greičiu prarado 1 minutę 11 sekundžių. Prancūzas laiku užėmė tik 13 vietą. Tą patį rezultatą parodė ir Rusijos biatlonininkas Loginovas.

Aleksejus Slepovas distancijoje parodė 20-ą laiką, tačiau šaudykloje atliko 6 praleidusius smūgius. Jis užėmė vietą tik 7-ame dešimtuke. Latypovui visiškai nepavyko asmeninės lenktynės. Jis vėlavo į startą, blogai šovė, distanciją nuėjo lėtai. Edvardas užėmė tik 99 vietą.

Rusijos Federacijos jaunieji biatlonininkai dar nėra pasirengę užkariauti pakylos. Patyrę sportininkai Loginovas ir Malyshko pirmiausia turi patobulinti šaudymą. Šaudymas be nesėkmės padės biatlonininkams pretenduoti į medalius.