Rusijos Biatlono Rinktinė Mišrioje Estafetėje Pokljukoje Užėmė Ketvirtąją Vietą

Turinys:

2018 m. Gruodžio 2 d. Rusijos sportininkai buvo arti laimėjimo mišrioje pasaulio biatlono taurės estafetėje Pokljukoje. Nepaisant palyginti gero pasirodymo, jiems nepavyko patekti į trejetuką. Kas lėmė tokį neįtikinamą mūsų komandos rezultatą? Galbūt varžybų etapuose reikėjo sukeisti sportininkus?

biatlonininkai dėl polinkio šaudyti

Rusijos rinktinėje kandidatavo Irina Starykh, Jekaterina Jurlova - Perkht, Dmitrijus Malyshko, Aleksandras Loginovas. Pagal tradiciją visos rinktinės turėjo stiprių sportininkų. Prieš startą buvo galima nuspėti, kas bus favoritas. Tai buvo italai Vitozzi, Wierer, Hofer, Windisch, Prancūzijos „Bescon“, „Breza“, Martinas Fourcade'as, „Destieux“atstovai.

biatlonininkai lipa į kalną

Pirmas lygmuo

Po starto Lisa Vitotsi ir Bescone pirmavo. Starikh lenktynes pradėjo silpnai, tačiau antrame rate reabilitavosi. Ji sumažino tarpą nuo pirmo numerio nuo 13 iki 7 sekundžių.

Pirmajame varžybų segmente pirmauja Suomija. Po jos mišrios estafetės rezultatų lentelėje yra Prancūzija ir Italija. Irina Starykh vos pasiekė finišą ir perdavė estafetę Yurlova-Perkht. Jekaterina į lenktynes pateko penkta, nuo lyderės atsilikusi 16,5 sek.

Antrasis etapas

Suomija išėjo į priekį. Tai palengvino kompetentingas suomės Kaisos Makaryainen darbas. Ji visą laiką vadovavo scenai. Arčiausiai jos buvo italas, pralaimėjęs 29 sekundes. Prancūzė pralaimėjo suomių biatlonininkei 39. Jekaterina Yurlova pasirodė atvirai prastai. Ji lyderiui prarado 1,10 sekundės. Katya finišo liniją kirto šeštoje pozicijoje.

perdavęs estafetę savo komandos nariui

Trečias etapas

Iš Rusijos biatlono rinktinės į trasą išėjo Dmitrijus Malyshko. Jam pavyko sumažinti skirtumą su Suomijos lyderiais iki 6 sekundžių. Martinas Fourcade'as posūkyje puikiai šaudė ir lenktynėse pirmavo. Jis aplenkė suomį Seppälä, kuris visą savo komandą sulaužė šaudymo nesėkme.

Ketvirtasis etapas

Mišrių estafečių lentelėje Prancūzija užėmė pirmą vietą laike. Po jo sekė Šveicarija, Italija, Suomija. Loginovas perėmė estafetę iš Malyshko penktas. Martin Fourcade, Destieux, Finello, Hindesalo kovojo dėl medalių. Prancūzas laimėjo šią varžybą. Pačioje pasirodymo pradžioje jis 35 sekundėmis aplenkė šveicarą Finello.

Mišrių estafečių lentelėje Šveicarijos rinktinė užėmė antrąją vietą. Trečioje eilėje yra italai. Rusijos Federacijos atstovai sugebėjo pakilti tik į ketvirtąją poziciją, atsilikdami nuo lyderių 1,17 sek.

biatlonininkų varžybos distancijoje

Mišrios estafetės slovėnu Pokljuka rezultatų negalima pavadinti sėkmingais Rusijos biatlono rinktinei. Tačiau mūsų vaikinams pavyko aplenkti labai stiprias kitų Europos komandų komandas. Turime tikėti, kad mūsų biatlonininkai ras jėgų, motyvacijos ir galės kovoti dėl pasaulio taurės medalių.