Kaip Rusijos Sportininkai Pasirodė Pasaulio Taurėje Asmeninėse Varžybose

Turinys:

6 merginos iš Rusijos Federacijos nacionalinės komandos į startą šturmavo 15 kilometrų distanciją ir 4 šaudymo linijas. Individualių varžybų Slovėnijoje favoritėmis buvo laikomos Finca Kaisa Makarainen, slovakė Nastya Kuzmina. Tačiau varžybose pirmavo Dorothea Wierer. Kaip baigėsi lenktynės mūsų sportininkams Pokljukoje?

Biatlonininkai lipa

Individualus lenktynių startas

Pirmą etapą geriau nei priešininkės baigė Dorothea Wierer. Po jos į persekiotojų sąrašą pateko Katharina Innerhofer, Persson Lynn, Susan Dunkley. Kiti varžovai laiku žengė gerokai už jų.

Rusijos sportininkė Ulyana Kaiševa šaudykloje šaudė be praleidimų, tačiau laiku atsiliko nuo Dorothea 25 sekundėmis.

Būdamas linkęs lyderis pasikeitė. Pirmąją poziciją užėmė sportininkė iš Vokietijos Denise Herrmann. Ji įveikė Wierer 4,9 sekundės.

Distancijos biatlonininkai

Kova dėl lyderystės

Šie nuolatinės lyderio kaitos prisiminimai buvo įsimenami. Lenktynėms vadovavo Franziska Preuss. Tačiau vėliau ją aplenkė amerikietis Dunkley. Tada lenktynių eigoje viskas vėl pasikartojo. Vokietė vėl ėmėsi vadovauti. Ji nepraleido trijų šaudyklų. Šis rezultatas leido jai aplenkti biatlonininkę iš JAV.

Suomijos sportininkės Kaisos Mäkärainen šautuvo užtaisai praleido taikinius pirmoje šaudymo aikštelėje. Šaudant jai nepavyko uždaryti 4 taikinių. Toks atvirai silpnas darbas dramatiškai sumažino galimybę kovoti dėl medalių ant pakylos.

Rusijos biatlonininkė Katya Yurlova džiugino gerbėjus linkusiu šaudyti. Ji pasiekė visus taikinius ir lenktynėse užėmė 6-ąją vietą, slidinėdama nuo pirmojo numerio 18 sekundžių.

Irina Starykh susitvarkė su šaudymu ir užėmė tarpinę 4 vietą. Nuo varžybų lyderės Monikos Heunisch jos atsiliko 23 sekundės.

Pirmasis biatlonininkas, baigęs individualias lenktynes Pokljukoje, buvo Wierer. Jos šaudymo tikslumas buvo netikslus. Ji praleido du kartus ir iškart po finišo nuėjo kaitintis kambaryje.

Varžybų pabaigoje Ira Starykhas sirgalius nuliūdino įžeidžiančia klaida. Jis neleido jai skaičiuoti medalio iškovojimo.

Biatlonininkas šaudykloje

Varžybų pabaiga

Varžybos Slovėnijoje pasirodė gana dramatiškos. Ukrainos sportininkė Yulia Dzhima pataikė į visus 20 taikinių ir 3,3 sekundės įveikė Monica Hoynisch polka.

Rytų Europos atstovai lipo ant prizininkų pakylos. Pirmąją vietą iškovojo Julija Dzhima. Ukrainietė parodė save ne tik kaip pirmos klasės šaulį, bet ir kaip greitą slidininkę. Sidabro medalis atiteko Hojnischui, bronza - čekė Marketa Davidova.

Pergalė aplenkė rusus. Jie finišavo už 10 pozicijos ribų. Starykhas užėmė 12 vietą, Valya Vasnetsova - 13 vietą. Kaiševa, Vasiljeva, Yurlova-Perth net nebuvo įtrauktos į 20 geriausiųjų.

Mūsų sportininkų netektis pasirodė gana erzinanti jų sirgalius. Nepaisant didelio rusų noro primesti kovą priešininkams, jiems nepavyko gauti trokštamų medalių. Belieka tikėtis, kad kitose varžybose sėkmė bus mūsų biatlonininkų pusėje.