M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Vyko Ivoire Ir Japonijos Susitikimas

Birželio 14 dieną Brazilijoje vykusiame pasaulio čempionate baigėsi pirmasis C kvarteto ratas. Po kolumbiečių į kovą stojo iluvarai ir japonai. Antrosios pirmojo rato rungtynės vyko Resifėje, „Arena Pernambuco“arenoje, talpinančioje apie 46 000 žiūrovų.

mundial_
mundial_

Rungtynės prasidėjo tingiai iš abiejų komandų pusės. Afrikiečiai bandė suvaldyti kamuolį, tačiau susidarė įspūdis, kad Dramblio Kaulo Kranto gyventojai neketina ypač kelti grėsmės azijiečių vartams. Neskubus kamuolio ridenimas truko iki 16 minučių, kai buvęs Maskvos „armijos“„Honda“žaidėjas kaire koja pasiuntė kamuolį į afrikiečių vartus. Visa Japonija džiaugėsi, kai jų nacionalinė komanda užėmė lyderio poziciją. Reikia pripažinti, kad smūgis pasirodė ne tik efektyvus, bet ir efektyvus. Iš už baudos aikštelės ribų Honda siaubinga jėga smogė vartus į artimą kampą, kad Dramblio Kaulo Kranto vartininkas net nenusileido, nes tai buvo nenaudinga.

Pirmasis kėlinys buvo baigtas minimaliu Japonijos rinktinės pranašumu. Apie itin pavojingas akimirkas nereikėjo kalbėti.

Antroji susitikimo pusė negalėjo pamaloninti azijiečių. Žaidimas buvo toks pat išmatuojamas ir neskubus. Vis dėlto Japonijos rinktinės gynyboje įvyko dviejų minučių nesėkmė, dėl kurios Dramblio Kaulo Kranto gyventojai pelnė du įvarčius.

Pirma, 64-ąją minutę Boni, po perdavimo iš dešiniojo atakos krašto, galva galva pasiuntė kamuolį į japonų vartus. Po dviejų minučių panašioje situacijoje antrąjį įvartį surenka Italijos „Roma“puolėjas ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinė Gervinho. Puolėjas nukreipia kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Paskutinis susitikimo teisėjo švilpukas liudijo tyčinę afrikiečių pergalę rezultatu 2 - 1. Dramblio Kaulo Kranto gyventojai renka tris taškus ir pasiveda puikius kolumbiečius.