M. FIFA Pasaulio Taurė: Kaip Vyko žaidimas Kolumbija - Dramblio Kaulo Krantas

Birželio 19 d., Stadiono garbei puikiam brazilų puolėjui Garrinchi, FIFA pasaulio taurės varžybose vyko antrojo C grupės turo varžybos. Kolumbijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės susitiko Brazilijos sostinėje. Abi komandos pirmose rungtynėse iškovojo pergales, todėl jų asmeninė akistata buvo labai intriguojanti ir svarbi galutinio vietų paskirstymo C grupėje požiūriu.

2014 m. FIFA pasaulio taurė: koks buvo žaidimas Kolumbija - Dramblio Kaulo Krantas

Kolumbijos rinktinės ir Dramblio Kaulo Kranto žaidimas prasidėjo ramiai ir pamatuotai. Rungtynių svarba ir reikšmingumas jautėsi abiejų rinktinių veiksmuose. Štai kodėl pirmame kėlinyje komandos neatsiskleidė, o aikštėje iš esmės kariavo kova. Tikroji kova dėl kamuolio vyko visose aikštės vietose, kūrybingiems abiejų komandų žaidėjams buvo labai sunku sukurti šansus įvarčiams. Tačiau kolumbiečiams įvyko viena labai pavojinga ataka. Tačiau iš naudingiausios pozicijos esantis Kolumbijos žaidėjas negalėjo patekti į taikinį. Afrikiečiai bandė pulti akimis į savo vartus. Žiūrovai pamatė keletą Dramblio Kaulo Kranto gyventojų atliktų tolimų smūgių.

Visas pirmasis kėlinys jautė atsakomybę už rezultatą, kuris spaudė žaidėjus. Galbūt todėl pirmoji susitikimo pusė baigėsi lygiosiomis be įvarčių.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo kur kas linksmesnis. Pirmiausia afrikiečius išgelbėjo vartų stulpelis po vienos iš Kolumbijos atakų. Tai buvo pirmasis Dramblio Kaulo Kranto žadintuvas.

64-ąją minutę įvyko pirmasis kamuolys. Pietų amerikiečiai pasuko kampe iš kairio šono. Jamesas Rodriguezas atsakė į baudos aikštelės baldakimą, kuris pasiuntė galvą ir pasiuntė pirmąjį kamuolį į afrikiečių vartus. Kolumbijos rinktinė pirmavo 1 - 0. Po įvarčio žiūrovai pamatė jau tradicinius įdomius Pietų Amerikos šokius įmušto įvarčio garbei.

70-ąją minutę Kolumbija gavo labai greitą kontrataką, kuri baigėsi dar vienu Dramblio Kaulo Kranto įvarčiu. Juanas Quintero nuėjo į pasimatymą su Afrikos vartininku ir ramiai pasiuntė kamuolį pro vartininką į vartus. Rezultatas 2 - 0 daugeliui žiūrovų atrodė, kad Kolumbija ramiai atves rungtynes į pergalę. Tačiau taip nepasiteisino.

Intrigą susitikime atgaivino Gervinho, kuris 73-ąją minutę atliko puikų solo perdavimą iš šono, kurį vainikavo smūgis į artimą kampą. Dramblio Kaulo Krantas dar kartą pelnė įvartį ir išvedė rezultatą 2 - 1 Pietų amerikiečių naudai.

Afrikai paskutines minutes praleido atakose, tačiau antrojo įvarčio įmušti nepavyko. Kolumbijos rinktinė bandė staigiai kontratakuoti ir net vos neįmušė trečiojo įvarčio. Pietų Amerikos žaidėjo smūgį iš aikštės centro atmušė vartininkas. Šmaikštus kolumbietis bandė įmesti vartininką, tačiau gana mažai to neužteko.

Galutinis rezultatas 2 - 1 žymi Kolumbijos pergalę ir po dviejų raundų Pietų Amerikos gyventojus užima aiškią pirmąją vietą C grupėje.