„Copa America 2016“: Urugvajaus Ir Venesuelos Rungtynių Apžvalga

Birželio 10 dieną Filadelfijoje C kvartete vyko antrojo etapo etapo varžybos. Žiūrovai matė Urugvajaus ir Venesuelos rinktinių mačą.

„Copa America 2016“: Urugvajaus ir Venesuelos rungtynių apžvalga

Urugvajiečiai, kurie teisėtai laikomi 2016 metų Amerikos čempionato favoritais, C kvartete surengė nesuprantamas pirmąsias rungtynes. Pralaimėjęs Meksikos rinktinei Urugvajus suabejojo išėjimu iš grupės į atkrintamųjų varžybų etapą. Tam reikėjo dukart pasaulio čempionų pergalės antrojo turo rungtynėse.

Rungtynės Urugvajus - Venesuela prasidėjo nežymiu favoritų pranašumu, tačiau akivaizdžių įvarčių situacijų prie Venesuelos vartų nebuvo. Galime tik pabrėžti Edinsono Cavani galimybę 15-ąją minutę. PSG puolėjas turėjo galimybę smūgiuoti į vartus iš baudos aikštelės centro, tačiau praleido kamuolį. Pirmame kėlinyje urugvajiečių atakos trūko iki galo. Nepaisant kamuolio laikymo, Celeste rinktinė priekinėje linijoje atrodė labai chaotiškai.

Venesuelos rinktinė pasiūlė Urugvajaus kontratakas, o 36-ąją minutę jie net pirmavo rungtynėse. Saliamonas Rondonas pasižymėjo. Buvęs Sankt Peterburgo „Zenit“žaidėjas užbaigė kamuolį Urugvajaus tinkle, kai vartininkas Musleris vos per keturiasdešimt metrų smūgiavo sviedinį už ausų. Fernando perkėlė kamuolį į skersinį, bet, baigęs kamuolį, negalėjo nieko padėti savo komandai. Venesuela išsiveržė į priekį 1: 0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo Urugvajaus rinktinė. 54-ąją minutę „Suani“puolėjas turėjo galimybę išlyginti rezultatą. Padavęs kampinį, puolėjas turėjo galimybę smūgiuoti į vartus nuo vartininko kampinio kampo, tačiau smūgis nukrito virš linijos.

Venesuelos rinktinė visą antrąjį kėlinį žaidė kontratakose, iš kurių kai kurie įmušė įvarčius. 68-ąją minutę „Peneranda“vienas prieš vieną su Muslera. Urugvajaus vartininkas paliko savo komandą žaidime, atspindėdamas puolėjo smūgį.

Per sustojimo laiką Edinsonas Cavani praleido dvi nuostabias išlyginamąsias galimybes. Pirma, puolėjas be pasipriešinimo smūgiavo pro vartų kampą nuo baudos žymos zonos, o tada iš arti jis negalėjo perdurti kamuolio į vartus.

Paskutinę sustojimo minutę urugvajiečių „Muslera“vartininkas pataikė į varžovų baudos aikštelę už kampinį. Publika nematė akcentuoto „Celeste“žaidėjų smūgio, o venesueliečiai pabėgo į tuščius vartus, tačiau po smūgio kamuolys niekada nesiritė į vartus.

Paskutinis rungtynių švilpukas užfiksavo Venesuelos rinktinės pergalę rezultatu 1: 0. Šis rezultatas nugalėtojus atvedė į atkrintamųjų varžybų etapą, o Urugvajaus komanda prarado visas galimybes toliau kovoti dėl prestižinio trofėjaus.