„Copa America 2016“: Jamaikos Ir Venesuelos Rungtynių Apžvalga

Vėjuotas Čikagos miestas surengė pirmąsias 2016 metų Amerikos taurės grupės varžybų C grupės varžybas. Jamaikos rinktinės ir Pietų Amerikos futbolo atstovė Venesuelos komanda varžėsi tarpusavyje.

„Copa America 2016“: Jamaikos ir Venesuelos rungtynių apžvalga

Žaidimas prasidėjo aktyviu tempu. Abi komandos bandė grasinti varžovų vartams greitomis atakomis. Jau per pirmąsias dešimt susitikimo minučių žaidėjai buvo paženklinti aštriomis atakomis prie priekinių vartų, kuriuose sėkmingiau pasirodė Jamaikos žaidėjai. Pirma, 10-ąją minutę Cletonas Donaldsonas pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės kampo, tačiau Pietų Amerikos vartininkas smūgį atrėmė. Po to venesueliečius po kampinio išgelbėjo skersinis. Ji-Wojinas Watsonas smūgiavo galva, bet purto skersinį.

Tada suveikė nekintanti futbolo taisyklė. Savo galimybių realizuoti nesugebėję Jamaikos futbolininkai pripažino. 15-ąją minutę Josephas Martinezas atliko tikslų smūgį iš už baudos aikštelės ribų. Venesuela išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

23-ąją minutę Jamaikos rinktinė patyrė personalo nuostolių. Rodolphe Austin buvo išsiųstas už šiurkštų pažeidimą. Venesueliečiai negalėjo realizuoti savo skaitinio pranašumo. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi minimaliu Pietų amerikiečių pranašumu.

49-ąją antrosios susitikimo pusės minutę Jamaikos futbolininkai vėl praleido puikią progą įmušti. Michaelas Hectoras smūgiavo į vartus, tačiau šįkart venesueliečius išgelbėjo postas.

Pietų Amerikos futbolininkai sugebėjo atsakyti tik 71-ąją minutę, kai po kampinio Angelas Wilkeris permetė kamuolį į vartų kampą. Jamaikiečių vartininkas Blake'as žaidė rezultatyviai ir rezultatyviai - po jo šuolio į kampą kamuolys buvo nukreiptas.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas švieslentėje nepakito. Venesuelos rinktinė žaidimo metu labiau kontroliavo kamuolį, tačiau varžovai atsakė aštriomis kontratakomis. Komandos smūgiavo trimis smūgiais į varžovų vartų taikinį, bendrų smūgių į vartus skaičius buvo 14 prieš 10 Venesuelos rinktinės naudai. Taigi vardiniai rungtynių svečiai pelnė pirmuosius tris turnyro taškus.