„Copa America 2016“: Brazilijos Ir Peru Rungtynių Apžvalga

Brazilijos rinktinė gali išspręsti 2016 m. Amerikos taurės atkrintamųjų varžybų problemą paskutinio B grupės turo mače. Favoritų varžovai buvo Peru futbolininkai.

Vaizdas
Vaizdas

Priklausomai nuo Brazilijos - Peru rungtynių rezultato, penkiskart pasaulio čempionai galėjo arba užimti pirmąją vietą B kvartete, arba net likti be galimybės kovoti dėl Amerikos taurės. Jie turėjo laimėti rungtynes, kad užsitikrintų lyderio poziciją grupėje.

Brazilų noras laimėti pradėjo jaustis nuo pat pirmų minučių. Komanda smarkiai puolė perujiečių vartus, žaidėjai padarė daug smūgių iš vidutinio ir ilgo nuotolio. Philippe Luisas, Gabrielis, Willianas pavojingai stūmė į Peru rinktinės vartus, tačiau vartininkas išgelbėjo savo nacionalinę komandą. Po įspūdingų savo smūgių Europos klubų vadovai aiškiai atkreipė dėmesį į perujiečių „Galese“vartininką.

Peru rinktinės pirmame kėlinyje niekas neprisiminė. Bene pagrindinis pirmosios susitikimo pusės epizodas buvo teisėjo klaida, kuri paskutinėmis kėlinio minutėmis neskyrė baudos brazilų vartams. Susitikimo teisėjas ir antrajame kėlinyje atliko rezultatyvią priežiūrą, tačiau po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių švieslentėje sudegė nuliai.

Antrąją susitikimo pusę Peru žaidėjai pradėjo kiek aktyviau. 49-ąją minutę Christianas Cueva galėjo įgyvendinti standartą šalia brazilų baudos aikštelės, tačiau vartininkas Alisonas atmušė kamuolį į artimąjį kampą.

75-osios minutės epizodas sukrėtė visą Braziliją. Raulis Ruidiazas įmušė kamuolį į brazilų vartus Andy Pauliaus rankos perdavimu. Tačiau nė vienas rungtynių teisėjas nepastebėjo akivaizdaus žaidimo ranka, o pagrindinis teisėjas užtikrintai parodė į centrą. Peru rinktinė pirmavo 1: 0.

Iki susitikimo pabaigos brazilai bandė atsigauti, tačiau norimas rezultatas nebuvo pasiektas. Brazilijos rinktinė pralaimėjo 0: 1. Nepaisant statistinio pranašumo valdant ir smūgiuoti (peruliečiai pataikė tik du smūgius į taikinį), Brazilijos rinktinė nesugebėjo nugalėti bekompromisių perujiečių. Šio pralaimėjimo rezultatas buvo trečioji vieta B grupėje. Peruiečiai su septyniais taškais tapo pirmieji įvardytame ketvertuke.

Brazilijos rinktinės pasirodymas „Copa America 2016“varžybose iš visų pozicijų gali būti laikomas nesėkme. Klaidingai įmuštas Peru rinktinės įvartis prieš juos neturėjo įtakos išblėsusiam „geltonųjų“žaidimui turnyre. Net rungtynėse su Ekvadoru kilo daugybė žaidimo organizavimo problemų. Todėl Brazilija negarbingai grįžta namo.