„Copa America 2016“: Rungtynių Brazilija - Haitis Apžvalga

Brazilijos rinktinė „Copa America 2016“turnyrą pradėjo be įvarčių. Antrajame ture penkiskart pasaulio čempionams priešinosi Hačio nacionalinė komanda.

„Copa America 2016“: rungtynių Brazilija - Haitis apžvalga

Iki rungtynių pradžios nedaugelis žmonių galėjo pagalvoti, kad tituluota Pietų Amerikos komanda patirs kokių nors problemų su aiškiu Haitis rinktinės turnyro autsaideriu. Futbolo aikštėje nebuvo jokių sensacijų. Brazilai turėjo visišką pranašumą visais žaidimo aspektais. Rungtynių metu geltonai mėlyni atliko 20 smūgių į vartus, iš kurių 13 buvo taiklūs. Haičiai sugebėjo atsakyti devyniais streikais (keturi pasiekė tikslą). Komandos pranašumas iki susitikimo pabaigos buvo 65–35% Pietų Amerikos naudai.

Brazilai, kaip ir tikėtasi, pradėjo aktyviai. 14-ąją minutę Filipe Coutinho atidarė rezultatą smūgiu nuo baudos smūgio linijos. Jis taip pat padvigubino brazilų pranašumą 29-ąją minutę po Jono rezultatyvaus perdavimo. Dar po šešių minučių brazilai atnešė rezultatą į pražūtingą. „Barcelona“ir Brazilijos rinktinės gynėjas Dani Alvesas pakibo baudos aikštelėje, o Renato Augusto kamuolį nukreipė po skersiniu. Pirmasis kėlinys baigėsi Brazilijos pergale 3: 0.

Antroji susitikimo pusė tapo produktyvesnė. 59-ąją minutę Gabrielle ir aštuonios minutės vėliau Lucasas išvedė rezultatą į nepadorų rezultatą - 5: 0 brazilų naudai. Įmetę penktą įvartį, haitiečiai galėjo atspausdinti favoritų įvartį. Jamesas Markelinas 70-ąją minutę pataikė į Alissono vartus.

Rungtynių pabaigoje brazilams dar du kartus pavyko sujaudinti haitiečius. 86-ąją minutę Renato Augusto pataikė dublį, o jau sustojimo metu pirmąjį hat-trick'ą turnyre surengė Filipe Coutinho.

Galutinis rezultatas mače 7: 1 Brazilijos naudai leidžia geltonai mėlynai pelnyti keturis taškus po dviejų rungtynių. Haiti komanda palieka nulį taškų eilutėje ir nukrenta į paskutinę B grupės vietą.