„Copa America 2016“: Meksikos Ir Urugvajaus Rungtynių Apžvalga

Jau pirmajame „Copa America 2016“grupės etapo etape į C grupę susirinko du pretendentai į aukštas vietas ne tik grupėje, bet ir visame turnyre. Meksikos rinktinė susitiko su Urugvajumi.

„Copa America 2016“: Meksikos ir Urugvajaus rungtynių apžvalga

Intriguojantis Meksikos ir Urugvajaus ženklas visiškai pateisino neutralių futbolo sirgalių lūkesčius. Šis žaidimas pasirodė labai įdomus ir pelnė daug taškų.

Jau 4-ąją susitikimo minutę rezultatas buvo atidarytas. Meksikiečiai atakavo greitai, po to iš kairės pusės smūgiavo į baudos aikštelę. Hectoras Herrera atsakė į servą ir smūgiavo iš baudos aikštelės centro į urugvajiečių vartus. Dukart pasaulio čempionų gynėjas Alvaro Pereira bandė blokuoti smūgį, tačiau kamuolys iš galvos skriejo į vartus. Meksikiečiai pirmavo 1: 0.

Net pirmajame kėlinyje Urugvajaus rinktinė galėjo ir turėjo atsigauti. 30-ąją minutę Edinsonas Cavani išsiveržė vienas prieš vieną su meksikiečių vartininku Talavera, tačiau vartininkas buvo gerai pavalgęs ir neleido žvaigždės puolėjui išlyginti rezultato. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi minimaliu Meksikos rinktinės pranašumu - 1: 0. Meksikiečiai turėjo iniciatyvą, dažniau pataikė į varžovo vartus. Be įvarčio pirmame kėlinyje, taip pat reikėtų pažymėti raudoną kortelę, kurią urugvajietis Matiasas Vechino gavo 45-ąją minutę. Tai buvo antras šiurkštus futbolininko futbolas, o tai rodo aukštą kontaktų lygį aikštėje.

Antrajame kėlinyje urugvajiečiai išėjo su dvasia išlyginti rezultatą. 58-ąją minutę Diego Rolandas praleido tikrą įvarčio progą. Urugvajaus kapitonas Diego Godinas išsiveržė į priekį vidurio viduryje. Atrodė, kad gynėjas buvo tikras puolėjas, praleidęs kelis Meksikos gynėjus ir atidavęs perdavimą Cavani. Edinsonas perdavė kamuolį Rolandui, tačiau pastarasis nesugebėjo pataikyti į varžovų vartus iš kelių metrų.

73-ąją minutę teisėjas išlygino rikiuotę. Už šiurkštų pažeidimą Andresas Guardado buvo išsiųstas. Iškart po to urugvajiečiai atsigavo - šiuo klausimu jiems padėjo standartinė padėtis. 74-ąją minutę po baudos smūgio perdavimo Diego Godinas išspyrė aukščiau visų Meksikos gynėjų ir galva galva nukreipė kamuolį į vartus.

Žaidimas pamažu ėjo į pabaigą, tačiau meksikiečiai nepriėmė lygiųjų. Rungtynių pabaigoje žiūrovai Urugvajaus rinktinės vartuose pamatė dar du įvarčius. Pirma, 85-ąją minutę Rafaelis Marquezas iš arti galingai smūgiavo į artimą devynetą, o jau antrą kompensuotą minutę Hectoras Herrera po perdavimo į tuščius Raulo Jimenezo vartus nustatė galutinį mačo rezultatą. Meksika laimi 3: 1 ir po pirmojo turo užima C grupės įskaitą.