Kas Yra Viktorija Komova

Komova Viktoria Aleksandrovna, būdama septyniolikos metų, yra gana sėkminga Rusijos gimnastė ir turi garbės Rusijos sporto meistrės statusą. Londono olimpinėse žaidynėse Viktorija iškovojo sidabro medalį. Šiai trapios išvaizdos merginai pavyko gauti daugybę titulų.

Kas yra Viktorija Komova

Viktorija Komova gimė 1995 m. Sausio 30 d. Gimnastikos šeimoje. Viktorijos mama (Vera Kolesnikova) yra garbinga meninės gimnastikos sporto meistrė, jos tėvas (Aleksandras Komovas) - meninės gimnastikos sporto meistras. Pirmąsias pamokas penkerių metų Vikai pradėjo vesti mano mama. Kai mergaitei buvo septyneri metai, Vera Kolesnikova nuvedė ją į sėkmingą trenerių duetą Olgą Bulgakovą ir Genadijų Elfimovą.

2008 m. Tarptautinėse varžybose Sen Žozėje Vicas tapo trečiuoju daugiakovėje, pirmąsias dvi vietas praradęs Samantha Shapiro ir Rebecca Bross. Tačiau Michailo Voronino taurėje šis jaunas sportininkas neturėjo lygių mankštos, daugiakovės ir skliauto. Japonijoje vykusiame pasaulio jaunių čempionate Viktorijai pavyko iškovoti penkis medalius vienu metu: tris auksus (lygiagretės juostos, daugiakampis rąstas, rąstas), vieną sidabrą šuoliui ir bronzą pratyboms ant grindų.

2009 m. Suomijoje vyko Europos jaunimo olimpinis festivalis. Šįkart Vika be medalio liko tik grindų pratimuose, kur užėmė šeštąją vietą. Bet ji pelnė tris auksus vienu metu už daugiakovės, komandinį čempionatą ir nelygius strypus, sidabrą pratimams ant rąstų ir bronzą skliautui.

Jau 2010 m. Viktorija, atsižvelgiant į savo amžių, pateko į Rusijos čempionatą ir buvo moterų favoritų statuse. Pirmajame pratime Vika Komova pasiėmė sidabrą, tačiau ant sijos ir nelygių strypų jai nebuvo lygių. Apskritai šios jaunos gimnastės sėkmę galima išvardyti ilgą laiką, ir visa tai ji nusipelnė savo darbu ir didžiuliu noru tapti vadove.

Londono olimpinėse žaidynėse Viktorija parodė gerą rezultatą ir daugiakovėje skaičiavo aukso medalį. Tačiau ją nuvylė jos pačios pasirodymas skliaute. Remiantis atliktų aparatų (skliauto, grindų mankštos, sijos ir lygiagrečių juostų) rezultatais, Komova iš teisėjų gavo 61, 973 taškų rezultatą, pralaimėdamas tik amerikietei Gabrielle Douglas. Finale Vika dukart prarado pusiausvyrą ir užėmė pačią paskutinę - aštuntą vietą. Jauna gimnastė, kuriai nepavyko iškovoti aukso, prisipažino, kad nėra visiškai pasitikinti savo karjeros tęsimu.