Rungtynių „Olympiacos“- Krasnodaras Apžvalga 2019-08-21

FK „Krasnodar“atstovauja Rusijai Čempionų lygoje 2019 m. Kitas klubo varžovas buvo Graikijos „Olympiacos“. Pirmoji kova vyko Graikijoje. Apie visus rungtynių įvykius galite perskaityti šioje apžvalgoje.

Rungtynių „Olympiacos“- Krasnodaras apžvalga 2019-08-21

Praėjusį sezoną FC „Krasnodar“iš to paties pavadinimo miesto Rusijos futbolo čempionate užėmė trečiąją vietą ir gavo teisę atstovauti Rusijai Čempionų lygoje. Pirmasis Rusijos klubo varžovas buvo portugalas „Porto“. Laimėjęs bendrai, Krasnodaras žengė toliau. Kitas komandos varžovas buvo Graikijos „Olympiacos“. Krasnodaro sirgaliai tikėjosi teigiamo dviejų turų mačo rezultato. Pergalės atveju Rusijos klubas pateko į Čempionų lygos grupių etapą.

Trečiadienio vakarą Graikija sužaidė pirmąsias iš dviejų numatytų rungtynių su „Olympiacos“. Krasnodaras į aikštę pateko su tokia kompozicija - Safonovas, Ramirezas, Fjolusonas, Spayichas, Petrovas, Namli, Cabella, De Vilhena, Wandersonas, Kambolovas, Bergas.

Nuo pat pirmųjų minučių žaidimas nebuvo palankus Rusijos klubui. „Krasnodar“žaidėjai perdavimuose padarė daug klaidų ir retai priartėjo prie varžovų vartų. „Olympiacos“elgėsi užtikrintiau ir dažnai įmušė Matvey Safonov. Vartininkas pagavo arba pataikė daug kamuolių. Tačiau 30-ąją minutę Graikijos klubo puolėjui Guerrero puikiai pavyko įmušti vartų kampą ir rezultatas tapo 1: 0 šeimininkų naudai. Remdamasis šiomis akimirkomis Krasnodare, Remy Cabella buvo sužeistas ir buvo priverstas pakeisti. Vietoje jo įžengė Christopheris Olssonas.

Be to, „Olympiacos“galėjo įmušti įvartį pirmajame kėlinyje. Tačiau kai kuriuose epizoduose Krasnodarui tiesiog pasisekė. Puolime Rusijos klubas pirmame kėlinyje nebuvo prisimintas dėl nieko nepaprasto. Buvo tik pavojingas Wandersono smūgis.

Antrajame kėlinyje Krasnodaras geriau puolėsi. Tačiau komanda buvo labai pavargusi ir gindamasi elgėsi ne taip surinkta. Net keitimai negalėjo pakeisti nesėkmingos kovos eigos. Tačiau „Olympiacos“žaidė pakeitimą iki galo. Puolantis futbolininkas Rangelovičius įžengė į aikštę ir po kelių minučių surinko du įvarčius vienu metu. Pirma, jis padidino „Olympiacos“pranašumą iki dviejų įvarčių per 78 minutes, o tada per 85 minutes jis pralaimėjo. Galutinį tašką mače padėjo vidurio puolėjas Podense'as, kuris 89-ąją minutę įmušė ketvirtąjį įvartį prieš Safonovą.

Taigi susitikimas baigėsi Krasnodaro pralaimėjimu rezultatu 4: 0. Atsakomasis žaidimas vyks po savaitės Krasnodare, tačiau po pirmųjų rungtynių stebuklo iš Rusijos komandos tikėtis gana sunku. „Olympiacos“žaidė daug geriau ir nusipelnė pergalės. „Krasnodar“futbolininkai nebuvo pasirengę lemiamoms Čempionų lygos rungtynėms. Jie neturi pakankamai patirties tokiuose susitikimuose. Pralaimėjimo visumoje atveju Krasnodaras pateks į Europos lygos grupių etapą.